ביטוח דירה, ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח משכנתה

ביטוח דירה, מבנה ותכולה

זה הזמן להגן על הבית

ביטוח דירה מאפשר עבורך שקט נפשי כאשר דירתך ותכולתה, שהם לרוב רכושך היקר ביותר, מוגנים ובטוחים. חשוב לזכור כי בעלות על דירה או שכירותה מטילה עליך אחריות, לא רק כלפי בני משפחתך המתגוררים בדירה, אלה גם כלפי המבקרים והעובדים בה. אנו שנלווה אותך בכל רגע בחיים, נבטיח עבורך את מעטפת הביטחון שתשמור על היקר לך מכל. אצלנו תמצא מענה לכל צרכי הביטוח שלך עבור דירתך ותכולתה והגנה לבאי ביתך: בביטוח המבנה, תכולה וביטוח נזקי גוף ורכוש של צד שלישי, הניתנים לרכישה ביחד או לחוד.

למה נועד ביטוח דירה?

הדירה או הבית שלכם הם כנראה הנכס היקר ביותר עבורכם. לעתים עולה חשש שיקרה משהו... פריצה, גניבה, נזילה או שריפה לא עלינו. ביטוח דירה מגן עליכם מפני הוצאה כלכלית משמעותית שתיגרם בעקבות הנזק. 

 

מה זה אומר לקנות ביטוח לדירה?

כשמדברים על ביטוח דירה מתכוונים בעצם לשלושה סוגי ביטוח: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח משולב של מבנה ותכולה. כמו בכל ביטוח, אתם משלמים לחברת הביטוח סכום שנתי כדי שאם יקרה משהו חס וחלילה, חברת הביטוח תשלם על הנזק. זכרו, כי במקרים מסוימים תיאלצו להשתתף בחלק מעלות הנזק, בהתאם לסכום ההשתתפות העצמית שנקבע בפוליסה. ​

באופן כללי, ביטוח קונים כשיש ברשותכם נכס ואתם מעוניינים להגן עליו עקב החשש שאם יקרה לו משהו - אתם עלולים להידרש להוצאה כספית גבוהה. לכן, ביטוח דירה יכול להגן על הדירה שלכם מכל נזק שלא יבוא (כמובן במקרה שהסיכון נכלל בביטוח שתרכשו).

 

אם תיקחו משכנתא מהבנק כדי לשלם על רכישת הדירה, הבנק כנראה יחייב אתכם לקנות ביטוח מבנה (לבטח את הדירה ששועבד לטובת הבנק) וכ​ן לרכוש ביטוח חיים (על מנת לוודא שהבנק יקבל את התשלום הנדרש אם יקרה לכם משהו). לעתים הבנק יציע לכם לרכוש ביטוח באמצעות סוכנויות ביטוח של הבנקים למשכנתאות או שלא באמצעותן. זכרו שגם במקרה זה חשוב לערוך סקר שוק בין חברות שונות, להשוות מחירים ולבדוק אילו כיסויים מוצעים. חשוב לזכור, בפוליסת הביטוח המוצעת על ידי סוכנות הבנק כוללת ביטוח מבנה ונזקי מים בלבד ללא הרחבות נוספות (כגון ביטוח תכולה למשל).

 

יש לכם שאלות נוספות לגבי ביטוח דירה? פנו אלינו בתיבת ההודעות כאן למטה

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.