ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף, ביטוח רכב, הפול

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף

בניגוד  לביטוח חובה שמהווה כיסוי לפגיעה גופנית כתוצאה מתאונת דרכים, הרי שהביטוח המקיף מכסה מגוון רחב של  נזקים שעלולים להיגרם לרכבו של המבוטח כגון : תאונת דרכים, שריפה,  נזקי טבע, תאונה עצמית  וגניבת הרכב  או נזקים שנגרמו לרכב בעת ניסיון פריצה אליו. רכישת הביטוח המקיף היא בגדר רשות ובנוסף, אין חובה לרכוש אותו באותה חברה בה נרכש ביטוח החובה. גובה פרמיית הביטוח נגזר מגיל הרכב ושוויו, תאונות קודמות, סטטיסטיקת גנבות רכב מהסוג של הרכב המבוטח וגיל הנהגים המורשים לנהוג.

 

חברות הביטוח מציעות כיסויים רחבים בפוליסה  אשר דומים אך שונים מחברה לחברה (כגון : גבול אחריות לנזק צד ג' ) וחשוב לבדוק מה כולל הכיסוי הביטוחי והאם הוא מתאים לצרכי המבוטח .

הביטוח המקיף כולל בתוכו ביטוח לנזק צד ג' ולכן  אין צורך לרכוש אותו בנפרד .

אך לא מדובר רק בהרחבה של ביטוח החובה בתוספת ביטוח צד ג'. הביטוח המקיף מגן על בעל הרכב במגוון מקרים:

 

נזקי תאונה שונים - בעלי ביטוח מקיף לרכב יזכו לפיצוי על כל פגיעה בכלי הרכב שלהם וגם במקרה שבו עליהם לשלם לבעל רכב אחר אשר נפגע בתאונה עמם.

נזקים לרכב בשל התנגשות בעצמים שונים בהם בתים, מכוניות חונות, עמודי תאורה, רמזורים וכדומה.

גניבת הרכב - או נזקים שנגרמו לרכב בעת ניסיון פריצה אליו (במידה שהרכב לא נגנב אך נזק כלשהו נגרם לו, תפצה חברת הביטוח את בעל הרכב על הנזק שנגרם ותיקונו).

במקרה שריפה - נזקים הקשורים להעלאת הרכב באש, בין אם בשריפה ובין אם בהתלקחות ספונטנית.

נזקים מאיתני הטבע - הביטוח המקיף מכסה, בין היתר, פגיעת ברק, שיטפון, שלג, ברד כבד ואפילו התפרצות געשית.

התאמה אישית - מקרים נוספים המפורטים בפוליסת הביטוח המקיף של בעל הרכב.

 

לקבלת הצעות מחיר לביטוח הרכב תרשום בתיבת ההודעות למטה את סוג הביטוח הרצוי ואת סוג הרכב ותקבל הצעה הכי משלמת מכל חברות הביטוח.

השירות דרכנו כולל טיפול בתביעה באופן מלא עד שביעות רצונך, רכב חלופי עד הבית וכל טיפול ישירות מול חברת הביטוח,

להצעה משתלמת תמלאו את הפרטים בתיבת ההודעות בצור קשר כאן למטה

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.