ביטוח צד ג

ביטוח צד ג, ביטוח רכב

ביטוח צד ג

 

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים שבה גרמתם נזק לרכב אחר, לצערנו ביטוח חובה אינו מכסה את הנזק לצד שלישי, אלא רק נזקי גוף. אז מי יפצה את בעל הרכב שנפגע עבור הנזק שנגרם לו? אם אין לכם ביטוח צד ג' - תאלצו לשלם מכיסכם את כל ההוצאות. וצפוי שבעל הרכב יתבע אתכם במקרה שלא תשלמו, על מנת למנוע מצב בלתי נעים זה יש לבצע ביטוח רכב צד ג'.

תאונות הן אירוע מאוד לא נעים. גם אם הסתיימו ללא פגיעה בנפש, נזקים שנגרמו לרכוש עלולים להוביל להוצאות כבדות. בדיוק למקרים כאלה חשוב שבתא הכפפות של הרכב תהיה פוליסת צד ג' - השקט הנפשי שלכם.

 

כיצד תבחרו ביטוח צד ג'? איך תדעו איזו פוליסה מתאימה לכם, והאם המחיר שלה אכן משתלם? שבו בנחת על הספה בבית ותנו לנו לעבוד בשבילכם: תרשמו לנו את הפרטים בתיבת ההודעה, ותהינו מקבלת הצעת מחיר הכי אטרקטיבית מכל החברות ביטוח. קל, פשוט ומהיר.

 

מה ההבדל בין ביטוח חובה לביטוח צד ג' וביטוח מקיף?

ביטוח חובה - מכסה אך ורק נזקי גוף.

ביטוח צד ג' - מכסה נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי.

ביטוח מקיף - כולל ביטוח צד ג' וגם כיסוי לנזק שנגרם לרכוש בעל הפוליסה.

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.