ביטוח, רכב, חובה, מחיר

ביטוח רכב חובה

מי צריך ביטוח רכב חובה? כל מי שנוהג ברכב: על פי החוק, כל כלי רכב ממונע הנוסע בכבישי ישראל חייב להיות מבוטח בביטוח חובה. זאת, בניגוד לשני הביטוחים הנוספים לרכב, שהם בגדר ביטוחי רשות: ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.

ביטוח חובה מכסה אך ורק נזקי גוף (של הנהג, הנוסעים או הולכי רגל), ואינו כולל כיסוי ביטוחי לנזק שנגרם לרכוש. ביטוח חובה נכנס לתוקף לאחר שתעודת הביטוח שולמה והוחתמה בחותמת הבנק.

היתרון שלנו מאפשר לכם לקבל, בכל רגע את ההצעה הכי מתחרה מכל חברות הביטוח המובילות כך שתוכלו לרכוש ביטוח ולחסוך. חלילה במקרה של תאונה או תביעה, אנו מטפלים בכל התביעה מול חברת הביטוח עד להשלמת כל התשלום ותיקון כל הנזקים, אנו פועלים בשיתוך של מומחי ביטוח רכב בעלי ניסיון רב שנים, אז בשביל להנות מההצעה הטובה ביותר עבורכם, מלאו את הפרטים ורכשו ביטוח חובה במחיר המשתלם ביותר!

מה ההבדל בין ביטוח חובה לביטוח צד ג' וביטוח מקיף?

ביטוח חובה - מכסה אך ורק נזקי גוף.

ביטוח צד ג' - מכסה נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי.

ביטוח מקיף - כולל ביטוח צד ג' וגם כיסוי לנזק שנגרם לרכוש בעל הפוליסה.

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.