השקעה מנצחת

ניהול השקעה מוצלחת

 

יתרון לנו בניהול חסכונות והשקעות, אנו מחזיקים ברישיון הכולל גם רישיון פנסיוני וביטוח ומעודכנים בכל עת על הטבות מס אפשריות למשקיעים כגון תיקון 190, תקנה 125 ד' למס רווח הון ועוד, דבר היכול להשפיע בחוזקה על הרווח הצפוי לכם בניצול הטבות מס ואו אפשרויות אחרות העומדות בפניכם. כמו כן אנו מתחשבים בתזרים מזומנים רצוי כקצבה או אנונה, דבר הידוע רק לבעלי רישיון פנסיוני ותכניות פנסיוניות.

יתרון נוסף הוא שאנו מציעים פתרונות מכל החברות ומכל בתי ההשקעות הקיימים וללא אינטרס לחברה כלשהי אלא לאינטרס הלקוח ולכן תמיד נציע את האפשרות הטובה ביותר עבור הלקוח מתוך סל רחב מאד של חברות ואפשרויות.

כמו כן בעתיד אם משהו ישתנה בחוק או בתכנית ויכול להשפיע עליכם, תמיד נעדכן אתכם באופציה טובה יותר גם אם זה חברה או תכנית אחרת, דבר זה לא מתבצע במידה ואתם עובדים מול חברה מסוימת ללא אלטרנטיבות אחרות.

יתרון נוסף הוא שאנו יודעים למנף את ההשקעה ע"י נטילת הלוואה בתנאים אטרקטיביים מתוך ההשקעה ומשקיעים את הסכום הרצוי בהשקעה שהיא אינה בשוק ההון.

אנו יודעים לספק תזרים מזומנים מההשקעה אם כארנונה או קצבה או הון או הוון בעת הצורך.

לנו ולבתי ההשקעות יש כלים רחבים יותר לחשיבה על אסטרטגיית השקעה מול לקוח שזה אינו העיסוק שלו ושהוא ללא משאבים אלו.

אנו מספקים שקיפות מלאה ללקוח בתשואה, בדמי הניהול ובאפשרויות האלטרנטיבות.

אנו מפזרים את הסיכון בהשקעה מול מס' בתי השקעות ומול מס' סוגי השקעה ובפיזור סיכוני השקעה באפיקים שאינם מושפעים משוק ההון.

אנו יכולים להצהיר ולשקף לכם שכל לקוחותינו הרוויחו לאורך השנים תשואות מהמובילות בשוק ובדמי ניהול נמוכים.

באמתחתנו אפשרויות השקעה מגוונות, יצירתיות ומניבות רווח רב,

בשעת משבר בשוק ההון (זה קורה לפעמים) אנו עומדים לצד לקוחותינו ומייעצים להם על האפשרות הטובה ביותר עבורם להתנהל,

בכל רגע אפשרי ניתן להתנתק מאיתנו ללא שום התחייבות,

 

השירות שלנו הוא סבלני, אישי וחם

רוצים לבדוק מה ההשקעה הכי טובה עבורכם? תזמינו אותנו לקפה ללא התחייבות, אתם יכולים להזמין אותנו גם במשרדנו, תרשמו שם וטלפון בתיבת קשר ונחזור אליכם בשמחה

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.