איתור כספים

איתור כספים, הר הכסף, כספים אבודים

איתור כספים

איתור כספים

האם אתם יודעים בדיוק כמה כסף יש לכם? האם אתם מודעים באמת לגובה הכסף שמונח בכלל החסכונות ומוצרי הביטוח שברשותכם? רבים מהישראלים אינם מודעים למכלול הכספים שיש להם בפועל, מעבר לעובר ושוב ולחסכונות שבבנק. חסכונות אבודים הם עניין נפוץ ביותר הנובע, בעיקר, מחוסר ידע של אזרחים באשר לעובדה שהם בעליהם החוקיים של סכומי כסף שונים. רפאל כהן מנהל פיננסי אישי יכול לעזור לכם לבצע איתור כספים אלו, ולעיתים המשמעות הכלכלית היא עצומה. אלפי שקלים "מסתתרים" בתוך מוצרים פיננסיים שונים ו"מחפשים" את בעליהם, כאשר איתור מתאים יוכל לסייע במציאתם.

למי כדאי לבצע איתור כספים?

הפלח הגדול ביותר באוכלוסייה הישראלית שייתכן ויזדקק לשירות של איתור כספים, הוא העובדים: רבים מבין העובדים השכירים בישראל הפרישו במהלך השנים כספים לקרנות ולמוצרי ביטוח שונים, מבלי שיידעו לאילו גופים פיננסיים הכספים הועברו. כאשר אנשים אינם עובדים במקום אחד לאורך זמן ובמיוחד כאשר נעשית תחלופה בין משרות ומעסיקים וכאשר מעבירים קופות לחברות אחרות כספים רבים הולכים כך לאיבוד ונותרים "בתוך" המוצרים הפיננסיים, מבלי שיהיה להם כל דורש.

בדומה לכך, גם אנשים שרכשו באופן יזום ביטוחים אישיים, אינם תמיד מודעים לתשלומים השונים שנגבו מהם בדרך ולסכומים שהצטברו, וכך סכומים רבים של כסף מונחים ללא תנועה בקרנות שונות שלא נפתחות לעולם.

מדוע חשוב להיעזר במומחים פיננסיים לצורך איתור כספים?

הכוונה מקצועית לאיתור כספים אבודים, היא הכרחית למציאת מלוא הכספים שייתכן ועומדים לרשותכם. למנהל פיננסי רפאל כהן יש את הכלים לבדוק לעומק כל מקרה באופן ספציפי, ולאתר חסכונות שייתכן ונשכחו זה מכבר, וממתינים לכם שתאספו אותם אליכם. מומלץ לבצע מחקר מקצועי באשר לקורות החיים הכלכליים של כל אדם, כולל מעסיקים אצלם עבד ומוצרים פיננסיים שרכש, בכדי לאתר את הכספים האבודים ולהשיב אותם לבעליהם החוקיים. פנו אלינו עוד היום ותהנו משירות נעים, מקצועי ואישי 

לחצו כאן לביצוע מהיר - לחצו כאן לביצוע מהיר

דוח לדוגמה שתקבלו 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.