המרת מטבע חוץ דולר יורו

המרת מטבע זר מטבע חוץ מט"ח דולר יורו

המרת מטבע חוץ, מטבע זר, דולרים או יורו מכל סוג לכל מטרה

 

אנו מציעים שירות אטרקטיבי שמוצע זמן רב ללקוחותינו ואנו פותחים אותו גם ללקוחות מזדמנים,

המרת מט"ח מכל מטבע, לכל מטבע, לכל מטרה במהירות וביעילות, תקבלו אצלנו שער אטרקטיבי יותר מכל בנק או גורם אחר בשיעור של עד 0.4 אטרקטיבי יותר מכל בנק וללא עמלות המרה!!!

בכל בנק תשלמו גם שער גבוה יותר בעד 0.4 ובנוסף עמלות המרה, אצלנו ללא כל עמלת המרה, מינימום המרה 100,000$ דולר או יורו או כל סוג מטבע אחר וללא מקסימום.

מכיוון שאנו עובדים עם חברות המשקיעות מיליארדי שקל בחו"ל בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקרנות הפנסיה של הציבור, וסולקים באופן ישיר מט"ח באופן יומי מצאנו דרך לנצל את יכולתם לטובת לקוחותינו,

גם בהשקעות נדל"ן בחו"ל כשהסכום הנדרש הוא במטבע חוץ אנו ממירים עבורכם באותה דרך, כמובן לכל מטרה,

לפרטים נוספים רשמו בתיבת הקשר למטה את הפרטים והסכום כולל המטבע הרצוי להמרה ותקבלו שירות מדהים!!

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.