הר הכסף

הר הכסף, איתור כספים

הר הכסף

הר הכסף

רבים מן הישראלים אינם מודעים לכך, שבאמצעות בדיקה פשוטה הם יכולים לקבל לידיהם כספים רבים. אלו הם סכומים ש"ממתינים" בתוך קרנות פנסיה, מוצרי ביטוח, חשבונות בנק וותיקים שכבר לא בשימוש שנים רבות, פיקדונות ועוד, והם נקראים "הר הכסף". מנהל פיננסי רפאל כהן יוכל לבצע בעבורכם את הבירורים הנדרשים על מנת למצוא את "הר הכסף" שלכם מכל החברות והבנקים בישראל.

האם כל אחד יכול לבדוק את "הר הכסף" שלו?

מדובר ביוזמה שמטרתה הייתה לאחד בין כספים שלא נדרשו לבין בעליהם החוקיים, כאשר יכולת איתור הכספים הללו מתבססת על מאגר מידע מחברות הביטוח. כל המעוניין יכול לבדוק את זכאותו לכספים "אבודים" אלו, אך חשוב להבין כי נדרשת כאן בקיאות ויכולת מחקר באשר ל"מסע הכלכלי" שערך כל אדם במהלך חייו, אם זה אומר הפרשות במהלך עבודה, רכישת מוצרי ביטוח, השקעה בקרנות שינוי תכניות ועוד.

מרבית ה"מוצאים המאושרים" של הכספים הללו הם אנשים בוגרים וצעירים ללא ידע ואפשרות לפנות לכל החברות, ובאופן טבעי הם זקוקים יותר להכוונה פיננסית, מכאן שהטיפול ע"י מנהל פיננסי אישי רפאל כהן יכולה להניב עבור אותם אנשים את מירב הכספים המגיעים להם על פי החוק כולל המלצות מה לבצע עם הסכומים, לפעמים הם חייבים במס וכו'.

מה בקשר לכספים השייכים לקרובי משפחה שהלכו לעולמם?

ניתן לברר את הזכאות לקבל כספים במסגרת יוזמת "הר הכסף" על ידי הכנסת נתונים אישיים שונים, ולכן גם קרובי משפחה של אנשים שנפטרו וזכאים לכספים האבודים, יכולים לברר באשר לקיומם או אי קיומם של סכומים הממתינים להם.

עם זאת, המערכת חכמה במיוחד והיא אינה מאפשרת קבלת נתונים מספריים של ממש, מכאן שנדרש אישור מסווג יותר בכדי לקבל את מלוא המידע וגם – כמובן – בכדי להעביר בפועל את הכסף של המנוח לקרובי משפחתו. רפאל כהן יכול לסייע באיתור הכספים ובעזרה לקרובי משפחה של נפטרים, שאינם מעוניינים לאבד את הסכומים השייכים להם באופן חוקי. אנו פונים בשמכם לכל החברה וחברה ולבנקים על מנת למצות את זכויותיכם, פנו אלינו כעת לבדיקה או לחצו כאן לביצוע בדיקה מהירה 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.