ביטוח אישי

ביטוח אישי

ביטוח אישי

ביטוח אישי

הרעיון העומד מאחורי ההשקעה בביטוח אישי, הוא לאפשר ביטחון לאנשים במצב שבו הם כבר לא יוכלו לתפקד ולפרנס את עצמם ואת משפחתם באופן המלא. ביטוח אישי הוא שילוב של הגנות ביטוחיות ועשוי לכלול סעיפים שונים בנוגע למקרים שונים העלולים להתרחש במהלך חייו של המבוטח, כגון אובדן כושר עבודה, תאונות או מחלות שונות ובהתאמה אישית לכל מבוטח ולקוח שלנו. הכוונה וניהול פיננסי אישי מרפאל כהן מטרתו לעזור לכם לבחור ולשלב באופן מושכל את מוצר הביטוח האישי הנכון ביותר עבורכם ובמחיר הטוב ביותר מכל החברות ביטוח שקיימות.

מי צריך ביטוח אישי?

אף אחד מאתנו לא באמת יכול לדעת מתי הוא לא יהיה פרודוקטיבי כמו תמיד, מכל סיבה ולפעמים האסונות פוקדים את בני האדם דווקא בתקופות הכי פוריות שלהם. רכישת ביטוח אישי מיועדת להקנות ביטחון כלכלי לעצמו ולקרוביו, כאשר הבחירה במסלול ביטוחי מסוים נעשית לאחר שקלול של נתונים אישיים של המבוטח, כמו גילו, מצבו הבריאותי, אורח החיים שהוא מנהל, הצרכים האישיים ועוד.

חשוב לבחור במסלול של ביטוח אישי שיכסה כמה שיותר מן הסכנות האורבות למבוטח, בהינתן מכלול הנתונים האישיים שלו ובמחיר הטוב ביותר, כאשר נלקחת בחשבון גם ההיסטוריה המשפחתית של האדם ועד כמה הוא "מועד לפורענות" באשר לפציעות או מחלות.

כמה עולה לעשות ביטוח אישי?

עלותו של ביטוח אישי היא עניין שמשתנה באופן טבעי בין אדם לאדם, כאשר אנשים שיש בחייהם יותר גורמי סיכון ישלמו בדרך כלל יותר על הביטוח. ההבנה בתחום וההתאמה המרבית בין מוצר הביטוח אל המבוטח, היא קריטית לרכישת מסלול ביטוחי משתלם, שבבוא העת גם יכסה מקסימום של הוצאות, אם יהיה צורך בכך, כדוגמת תשלומים על ניתוחים או טיפולים רפואיים יקרים נדרשים. התאמה וניהול פיננסי מרפאל כהן הוא בעל חשיבות להתאמה מיטבית של הביטוח האישי האופטימלי, ונעשה בשילוב בין מספר חברות ביטוח ואל האדם המבוטח, למתן ביטחון כלכלי והגנה עבורך ועבור קרובייך. השילוב בין החברות מאפשר לקבל את הביטוח הטוב ביותר מכל החברות במחיר הטוב ביותר מכל החברות. תבדוק עכשיו את האפשרויות

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.