ביטוח אישי

ביטוח אישי

ביטוח אישי

ביטוח אישי

הרעיון העומד מאחורי ההשקעה בביטוח אישי, הוא לאפשר ביטחון לאנשים במצב שבו הם כבר לא יוכלו לתפקד ולפרנס את עצמם ואת משפחתם באופן המלא. ביטוח אישי הוא שילוב של הגנות ביטוחיות ועשוי לכלול סעיפים שונים בנוגע למקרים שונים העלולים להתרחש במהלך חייו של המבוטח, כגון אובדן כושר עבודה, תאונות או מחלות שונות ובהתאמה אישית לכל מבוטח ולקוח שלנו. הכוונה וניהול פיננסי אישי מרפאל כהן מטרתו לעזור לכם לבחור ולשלב באופן מושכל את מוצר הביטוח האישי הנכון ביותר עבורכם ובמחיר הטוב ביותר מכל החברות ביטוח שקיימות.

מי צריך ביטוח אישי?

אף אחד מאתנו לא באמת יכול לדעת מתי הוא לא יהיה פרודוקטיבי כמו תמיד, מכל סיבה ולפעמים האסונות פוקדים את בני האדם דווקא בתקופות הכי פוריות שלהם. רכישת ביטוח אישי מיועדת להקנות ביטחון כלכלי לעצמו ולקרוביו, כאשר הבחירה במסלול ביטוחי מסוים נעשית לאחר שקלול של נתונים אישיים של המבוטח, כמו גילו, מצבו הבריאותי, אורח החיים שהוא מנהל, הצרכים האישיים ועוד.

חשוב לבחור במסלול של ביטוח אישי שיכסה כמה שיותר מן הסכנות האורבות למבוטח, בהינתן מכלול הנתונים האישיים שלו ובמחיר הטוב ביותר, כאשר נלקחת בחשבון גם ההיסטוריה המשפחתית של האדם ועד כמה הוא "מועד לפורענות" באשר לפציעות או מחלות.

כמה עולה לעשות ביטוח אישי?

עלותו של ביטוח אישי היא עניין שמשתנה באופן טבעי בין אדם לאדם, כאשר אנשים שיש בחייהם יותר גורמי סיכון ישלמו בדרך כלל יותר על הביטוח. ההבנה בתחום וההתאמה המרבית בין מוצר הביטוח אל המבוטח, היא קריטית לרכישת מסלול ביטוחי משתלם, שבבוא העת גם יכסה מקסימום של הוצאות, אם יהיה צורך בכך, כדוגמת תשלומים על ניתוחים או טיפולים רפואיים יקרים נדרשים. התאמה וניהול פיננסי מרפאל כהן הוא בעל חשיבות להתאמה מיטבית של הביטוח האישי האופטימלי, ונעשה בשילוב בין מספר חברות ביטוח ואל האדם המבוטח, למתן ביטחון כלכלי והגנה עבורך ועבור קרובייך. השילוב בין החברות מאפשר לקבל את הביטוח הטוב ביותר מכל החברות במחיר הטוב ביותר מכל החברות. תבדוק עכשיו את האפשרויות

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.