ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני, תכנית פנסיונית, פנסיה

ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני

כמו כל מוצר ביטוח אחר, גם ביטוח פנסיוני נועד על מנת לסייע לאדם בעת הצורך, כאשר לא תמיד מדובר על תקופת הזקנה, אלא לעיתים עוד קודם לכן. הביטוח הפנסיוני נוצר הן עבור המבוטח עצמו והן עבור שאריו, למקרה בו המבוטח הולך לעולמו והם נותרים ללא מפרנס. הכוונה וניהול פיננסי אישי מרפאל כהן יעזור לכם לבחור בביטוח הפנסיוני המתאים ביותר עבורכם, האטרקטיבי ביותר מכל התכניות, שעונה על הצרכים הייעודיים שלכם ומהווה השקעה כלכלית משתלמת וחיסכון ארוך טווח ובמהלך הדרך לבצע שינויים בהתאם למצב האישי ולשינויים המתרחשים בתכניות ובחוקים לתכניות אלו.

מדוע כל עובד צריך ביטוח פנסיוני?

המטרה ברכישת הביטוח מסוג זה, היא לייצר רשת ביטחון לאדם העובד, בין אם הוא בעל עסק או עובד כשכיר. הרעיון הוא לתת מענה למצב שבו אותו העובד לא יוכל יותר למלא את תפקידו ולייצר שכר, בין אם הוא הגיע לגיל פרישה, נפצע ואיבד את כושר העבודה או במקרה של מוות. היום ע"י חוק חייב כל עובד שכיר ואו עצמאי שתהיה לו תכנית כזו בהתאם לחוק פנסיה חובה לשכירים ועצמאיים.

ישנם כמה כלים המשמשים לצורך ביטוח פנסיוני, ביניהם קרן פנסיה, ביטוח מנהלים ועוד, אשר כולם מהווים למעשה השקעה כלכלית של העובד בעצמו ובשאריו, כאשר הסכומים המושקעים הם דמי הניהול המשולמים לגופים הפיננסיים המטפלים בביטוח. אותם דמי ניהול הם בעלי תקרות שונות כנדרש בחוק, ועם זאת הגופים המציעים את מוצרי הביטוח עשויים לגבות אחוזים שונים של דמי ניהול, בין אם על ההפקדות עצמן ובין אם על החיסכון הנצבר. התשואות שתכניות אלו מניבות הן שונות בין חברה לחברה ובין תכנית לתכנית. ע"י בדיקה של רפאל כהן ניתן לקבל מידע איזה מהתכניות מתאימות לכם, קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, תכנית אחרת או שילוב ביניהם בהתאמה אישית עבורכם.

כיצד ניתן לוודא כי הביטוח הקיים הוא אכן המשתלם ביותר?

חשוב לוודא כי הביטוח הפנסיוני במסלול שנבחר, הוא אכן המתאים ביותר לעובד הספציפי ומיטיב עמו בכל האספקטים, כאשר ההיבטים שיש לקחת בחשבון הם השכר של העובד, הוותק שלו בתוך המסלול הביטוחי וכן מכלול של נתונים אישיים. ניהול פיננסי אישי נכון מרפאל כהן הוא חיוני ביותר לבחירת ביטוח פנסיוני המתאים עבורכם, שיחסוך לכם כסף בדמי הניהול ויעניק לכם את מרב התשואה והסכומים בבוא העת. פנו אלינו כעת לפרטים נוספים

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.