השקעה אלטרנטיבית

השקעה אלטרנטיבית

השקעה אלטרנטיבית זו השקעה חכמה ואלטרנטיבית להשקעה בשוק ההון, תיק השקעות, תכנית פיננסית פיקדונות בבנק או כל מה שמוכר לנו כהשקעה וחיסכון.

מטרת ההשקעה האלטרנטיבית היא לבצע פיזור סיכוני השקעה ולקבל תשואה אלטרנטיבית מאפיקי השקעה שאינם בשוק ההון הידועים לנו.

כשמשקיע משקיע בתיק השקעות או בקרנות נאמנות או בכל השקעה אחרת שהיא בשוק ההון ואפילו שמפזר את הסיכון בין מס' מנהלי השקעות, עדיין הוא חשוף לשוק ההון וכשמגיע משבר כגון משבר הקורונה או משבר הסאבפריים, ראינו שכל שוק ההון ללא יוצא מן הכלל מניב תשואה שלילית ויורד ללא קשר לאפיקי השקעה שאינם תלויי המשבר הנוכחי ולכן על מנת לבצע פיזור סיכוני השקעה אמיתי יש לבצע בהשקעה שאינה תלויה כלל בהתנהלות שוק ההון.

כמו כן ישנם אפיקים רבים המניבים תשואה ואינם בנמצא בשוק ההון ולכן חשוב לקבל בנוסף תשואה אלטרנטיבית מאפיקים אלו.

 

כשמנהלים השקעה יש לראות את כל התמונה ואת כל הנכסים של המשקיע כגון קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, נדל"ן והכול על מנת:

לראות את התמונה המלאה של כל הנכסים ופיזורם בין בתי ההשקעות השונים ובין מסלולי ההשקעה השונים.

לאחר מכן להחליט על בית השקעות או חברת ביטוח מובילים בתשואות, בעלויות ניהול ובשירות.

ובהמשך לבצע פיזור סיכוני השקעה בהשקעות אלטרנטיביות כאשר האופטימלי הוא כחצי בשוק ההון וכחצי בהשקעות שאינן בשוק ההון וביצוע מינוף על ההשקעה 😊.

לראיה לקוחותינו שהשכילו לבצע פיזור סיכוני השקעה, בתקופה ששוק ההון ירד, היה להם איזון תשואה בתיק ההשקעות מכיוון שההשקעה האלטרנטיבית הניבה רווח וכיסתה על ההפסד שהיה בשוק ההון.

כשאנו מנהלים השקעות ללקוחותינו אנו רואים ראשית את התמונה המלאה הכוללת את כל הנכסים של הלקוח, התאמת התכניות לצרכי הלקוח וניוד לתכניות אטרקטיביות ככל הניתן מבחינת עלויות ורווח צפוי, כמו כן גמישות במשיכת הכספים בעתיד וכן גמישות בקבלת אנונה או קיצבה או הון והכול בהתחשב בהטבות מיסוי וענייני מיסוי. כמו כן פיזור סיכוני ההשקעה בהשקעות אלטרנטיביות ומינוף ההשקעה על מנת לקבל רווח נוסף.

השקעות אלטרנטיביות אפשריות על קצה המזלג

השקעה בקרן אשראי לעסקים, הלוואות חברתיות ואשראי – השקעה סולידית שאינה בשוק ההון ואינה מושפעת משוק ההון, מאפשרת למשקיע לקבל ריבית עבור ההשקעה שלו כנטילת הלוואה – ניתן לקבל קרן +ריבית מדי רבעון, או שנתי, תשואה צפויה בין 6% - 10% שנתי ממוצע, אנו משקיעים רק בהשקעות אלו עם מירב הביטחונות כגון חוב בכיר, שיעבוד מניות ונכסים.

 

השקעה בהוצאות משפטיות – השקעה סולידית שאינה מושפעת לא משוק ההון ולא משום דבר אחר – השקעה בהוצאות משפטיות רק של נזקי גוף, רשלנות וכו' לצורך קבלת חוות דעת משפטיות יקרות שמשפיעות על הצלחת התביעה – תחום עם המשכיות גם בתקופת הקורונה ובכל תקופה, פיזור סיכוני השקעה רחב, עד 5% מסכום התביעה, תשואה צפויה כ- 7% שנתי ממוצע

 

השקעה בפרויקט נדל"ן מניב – השקעה לא סולידית, מאפשרת ליזם לבצע פרויקט ומאפשרת למשקיע להינות מחלק של הרווח של היזם, הפרויקטים יכולים להיות מבוצעים בארץ ובעולם, השכרות של מולטיפמילי, השבחת נכסים ובניה – תשואה צפויה בין 12% - 20% שנתי ממוצע

 

כל ההשקעות האלטרנטיביות אינן סחירות, נזילות היא בדר"כ לאחר 3 שנים, סכום מינימלי להשקעה הנו בין 200,000 ₪ ועד 500,000 ₪ תלוי בסוג ההשקעה.

כפי שראיתם כל אפיק הנו מורכב מאד, נותן תשואה אטרקטיבית ועם סיכון שווה ערך להשקעה בשוק ההון, בהשקעות וחסכונות שאנו מציעים לא ניתן להפסיד את הקרן (גם בשוק ההון) והסיכון הוא תשואה מופחתת,

נשמח להבהיר פרטים נוספים ולהתאים לכם את ההשקעה בצורה אופטימלית ובהתאמה לצורך האישי לכם

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.