השקעה, פוליסה פיננסית, תכנית פיננסית, רווח

השקעה בתכנית פיננסית

השקעה בתכנית פיננסית כיום הנו האפיק האטרקטיבי ביותר הקיים ביחס לאלטרנטיבות השקעה אחרות הקיימות ומתאים לכל משקיע המעוניין להשקיע בשוק ההון ע"י מנהל השקעות נבחר ומוביל.

יתרונות רבים להשקעה בתכנית פיננסית, היתרון הראשון המשמעותי ביותר הוא שאין סכום מינימלי להשקעה, ניתן להשקיע כל סכום החל מ - 5,000 ש"ח,

היתרון השני הוא  יתרון משמעותי נוסף והוא שעלות ניהול החיסכון היא נמוכה משמעותית מניהול בכל אפיק אחר,

יתרון נוסף הוא שבתי השקעות וחברות ביטוח מנהלות כספי פנסיה וחסכונות פנסיוניים זמן רב ובמהלך השנים החוק חייב אותם להשקיע כ – 30% מניהול ההשקעות בנדל"ן מניב דבר שנתן מומחיות רבה לשלב השקעות בשוק ההון עם נדל"ן מניב ולהנות גם מהתשואות הצפויות באפיקים אלו וגם לבצע פיזור סיכוניי השקעה באותה תכנית.

יתרון נוסף שאין באף אפיק אחר הוא שניתן לקבל פטור ממס רווחי הון עד תקרה לפי גילו של החוסך והמשקיע.

יתרון משמעותי נוסף המגדיל את התשואה בתכנית זו הוא שאין מס רווחי הון במכירת נייר ערך ברווח ולכן קניית הנייר ערך הבא מתבצע באותו סכום ולכן התשואה בריבית דה ריבית גבוהה יותר, כמו כן ניתן לעבור מנהל השקעות, בית השקעות, מסלול השקעות ללא אירוע מס ולכן הרווח בריבית דה ריבית גבוה יותר מכל תכנית חיסכון והשקעה אחרת בה משלמים בכל אירוע כזה מס רווחי הון ועוברים למסלול הבא בניכוי 25% מהרווח!

בניהול חיסכון בתכנית פיננסית אתם משלמים כיום רק דמי ניהול מהחיסכון המנוהל הכולל את כל העלויות ניהול, ללא עמלות קניה/ מכירה, דמי משמרת או כל עמלה אחרת, דמי ניהול נעים בין 0.4% - 1%, תלוי באיזו חברה מנהלים ותלוי ביתרת הכסף המנוהל.

בתכנית פיננסית ניהול ההשקעה הוא בהתאם למדיניות ההשקעה של החברה והמסלול הנבחר, התשואה של המסלול מפורסמת עפ"י הוראות של משרד האוצר וניתן לבדוק את הרווח שמסלול ההשקעות הניב לכל תקופת זמן! וניתן לשלב בין מס' בתי השקעות בתכנית אחת.

בניהול חיסכון והשקעה בבנק אתם משלמים עמלות קניה ומכירה של כל ני"ע, עמלות דמי משמרת ותשלום מס על הרווח במכירת נייר במיידי – עלויות בין 1.5%-2.5%.

בבנק הכסף מושקע כולו בשוק ההון ללא פיזור השקעה באפיקים נוספים כגון נדל"ן וכו'. דרך הבנק האחריות לניהול ההשקעה היא עליכם בשילוב ייעוץ מהבנק. אין פרסום של תשואה שההשקעה מסוג שלכם הניבה ולכן קשה לבדוק את הרווח הצפוי מההשקעה.

אנו פורשים ללקוחותינו את כל האפשרויות העומדות בפניהם כולל הצעות לשילוב ההשקעה ופיזור סיכונים באפיקים ללא השפעה לשוק ההון ובסופו של דבר הלקוח מחליט מה מתאים לו יותר, בדרך זו ניתן למקסם את ההשקעה ולבחון לאורך כל הדרך אפיקים אלטרנטיביים אטרקטיביים,

מוזמנים לפנות אלי לפרטים נוספים כאן בתיבת ההודעות

 


יתרון ראשון – אין סכום מינימלי להשקעה, פתוח לכלל המשקיעים / חוסכים


יתרון שני – עלויות ניהול הכי נמוכות משאר האפשרויות הקיימות


יתרון שלישי – נכסים לא סחירים


יתרון רביעי – יתרונות מס ופטור ממס רווחי הון לגיל השלישי 

 

לסיכום - השקעה בפוליסת חיסכון אטרקטיבית וכדאית יותר מכל אפיק השקעה אחר שקיים! פנו אלינו עכשיו לבדיקה בהתאמה אישית

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.