אשראי פרטי

השקעות בהלוואות

ניהול השקעה בהלוואות או בקרן אשראי

אנו מציעים למשקיעים השקעה סולידית שאינה חשופה לתנודות בשוק ההון ומאפשרת קבלת תזרים מזומנים קבוע לאורך ההשקעה ומתאימה גם לשילוב ולפיזור בהשקעה בין אפיקים שונים ללא התאמה לשוק ההון.

השקעה זו מתבצעת בפלטפורמה המפגישה בין מלווים למשקיעים, ניתן לבצע את ההשקעה בכל סכום, וכל השקעה מפוזרת בין מס' רב של לווים כך שמשקיע אינו חשוף לסיכון של לווה יחיד. הערבויות ללווה הן קשיחות הכוללות ערב לכל לווה ובשעבוד נכסים, כמו כן ישנה קופה הדדית המשלמת את התשלום עבור לווה שאינו מחזיר את הכסף, נכון לשנת 2018 השקעה זו הניבה 6.8% רווח למשקיע ברוטו נומינלי ובשנת 2019 עד כה הסכום הכולל שניתן כהלוואות וכהשקעה עומד על מעל 400 מיליון ש"ח.

אלטרנטיבה נוספת היא השקעה בקרן אשרי לעסקים המפוקחת ובתשקיף של הרשות לניירות ערך, הכוללת חשבון נאמן ובעלות חוב בכיר לטובת המשקיעים, קרן השואפת לממוצע ריבית שנתית של כ - 10%, הקרן מספקת אשרי לעסקים בינוניים מעל 5 עובדים והמציגים רווח שנתי קבוע.

כיום לעסק בינוני המגלגל מחזור שנית של 10 מיליון ש"ח אין כל פתרון לקבלת הלוואות בסדר גודל בינוני לצורך הגדלת העסק או הגדלת ההזמנות, לא ע"י הבנק ולא ע"י גורם אחר וכאן נכנסת קרן האשראי לתמונה ונותנת הלוואה לעסק מסוג זה לפי צרכיו בשעבוד נכס כמובן ובערבות של ערבים להחזרת ההלוואה ובריבית מתאימה.

משקיע המשקיע בקרן זו נהנה מפיזור סיכוני השקעה, ההשקעה שלו מפוזרת על פני לווים רבים בתוך הקרן והוא יכול להינות מרווח של 6%-9% שנתי ממוצע בסיכון סולידי.

ניתן לשלב השקעה זו בהשקעה בשוק ההון ואו בהשקעה כשותף לפרויקט נדל"ן יזמי, זהו פיזור סיכונים אופטימלי למשקיע בממוצע. בשנים ששוק ההון יהיה במשבר השקעות אלו לא יפגעו מכך.

פנו אלינו לבדיקת האפשרויות עבורכם בהתאמה אישית וללא התחייבות

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.