אשראי פרטי

השקעות בהלוואות

ניהול השקעה בהלוואות או בקרן אשראי

אנו מציעים למשקיעים השקעה סולידית שאינה חשופה לתנודות בשוק ההון ומאפשרת קבלת תזרים מזומנים קבוע לאורך ההשקעה ומתאימה גם לשילוב ולפיזור בהשקעה בין אפיקים שונים ללא התאמה לשוק ההון.

השקעה זו מתבצעת בפלטפורמה המפגישה בין מלווים למשקיעים, ניתן לבצע את ההשקעה בכל סכום, וכל השקעה מפוזרת בין מס' רב של לווים כך שמשקיע אינו חשוף לסיכון של לווה יחיד. הערבויות ללווה הן קשיחות הכוללות ערב לכל לווה ובשעבוד נכסים, כמו כן ישנה קופה הדדית המשלמת את התשלום עבור לווה שאינו מחזיר את הכסף, נכון לשנת 2018 השקעה זו הניבה 6.8% רווח למשקיע ברוטו נומינלי ובשנת 2019 עד כה הסכום הכולל שניתן כהלוואות וכהשקעה עומד על מעל 400 מיליון ש"ח.

אלטרנטיבה נוספת היא השקעה בקרן אשרי לעסקים המפוקחת ובתשקיף של הרשות לניירות ערך, הכוללת חשבון נאמן ובעלות חוב בכיר לטובת המשקיעים, קרן השואפת לממוצע ריבית שנתית של כ - 10%, הקרן מספקת אשרי לעסקים בינוניים מעל 5 עובדים והמציגים רווח שנתי קבוע.

כיום לעסק בינוני המגלגל מחזור שנית של 10 מיליון ש"ח אין כל פתרון לקבלת הלוואות בסדר גודל בינוני לצורך הגדלת העסק או הגדלת ההזמנות, לא ע"י הבנק ולא ע"י גורם אחר וכאן נכנסת קרן האשראי לתמונה ונותנת הלוואה לעסק מסוג זה לפי צרכיו בשעבוד נכס כמובן ובערבות של ערבים להחזרת ההלוואה ובריבית מתאימה.

משקיע המשקיע בקרן זו נהנה מפיזור סיכוני השקעה, ההשקעה שלו מפוזרת על פני לווים רבים בתוך הקרן והוא יכול להינות מרווח של 6%-9% שנתי ממוצע בסיכון סולידי.

ניתן לשלב השקעה זו בהשקעה בשוק ההון ואו בהשקעה כשותף לפרויקט נדל"ן יזמי, זהו פיזור סיכונים אופטימלי למשקיע בממוצע. בשנים ששוק ההון יהיה במשבר השקעות אלו לא יפגעו מכך.

פנו אלינו לבדיקת האפשרויות עבורכם בהתאמה אישית וללא התחייבות

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.