קרן גידור IRA

ניהול השקעה דרך קופה IRA

אחת מהדרכים האטרקטיביות ביותר לנהל השקעה מוצלחת הינה השקעה דרך קופת גמל ואו קרן השתלמות IRA ושילוב ההשקעה בהם בקרנות גידור ובהשקעות אלטרנטיביות. בהחלט חובה לביצוע פיזור בין ההשקעות שלכם,

כיום ניתן לבצע השקעות בקרנות גידור רק למשקיעים כשירים ובדרך זו אנו מציעים גם למשקיע כשיר וגם למשקיע רגיל לנהל באותה דרך את ההשקעה.

קופת IRA היא קופה שניהול ההשקעה בה מתבצע ע"י הלקוח ולא ע"י מנהל ההשקעות, ובדרך זו אנו מהלים בה קרן או קרנות גידור נבחרות, ללא מינימום השקעה (בדר"כ השקעה ישירה בקרנות אלו דורשת מינימום השקעה של 1 מיליון ש"ח)

היתרון הוא שדמי הניהול בקופה עבור הפלטפורמה בלבד הנם נמוכים משמעותית וניתן לנהל בה קרנות השקעה וקרנות גידור. אין עלויות של קניה ומכירה של ניירות ואין דמי משמרת. חיסכון של כ - 3% שנתי בעלויות ניהול לעומת ניהול בקופת IRA.

ישנם קרנות גידור וקרנות השקעה שאינן תלויות בתנודות שוק ההון וכששוק ההון יורד הן לא יורדות בהכרח, ישנם קרנות פוט שמרוויחות כששוק ההון מפסיד, ישנן קרנות הזדמנויות שמנצלות הזדמנויות, וקרנות מניות. כל הקרנות שאנו מציגים הנן קרנות שנתנו תשואה עודפת למשקיעים ביחס לממד הייחוס. לדוגמה - מדד תא 125 הניב 4% שנתי והוא ב - 100% במניות, קרן מניות של רק 50% במניות הניבה 16% רווח שנתי.

יתרון נוסף הוא שמשקיע כשיר כשמשקיע בכל אפיק השקעה משלם מס רווחי הון בסוף שנת המס, וע"י ניהול ההשקעה בקופת IRA יש דחיית מס עד משיכת הכספים בפועל וכך המשקיע נהנה מריבית דה ריבית על תשואה גבוהה יותר ללא ניכוי המס.

למשקיע מעל גיל 50 ניתן גם לבצע בקופת IRA לתיקון 190 ואז גם במשיכת הכספים המשקיע נהנה ממס רווחי הון מופחת וגמישות בקבלת חלק מהכסף כקצבה לכל החיים פטורה ממס לחלוטין!!!


להשקיע בקרנות הגידור המובילות בישראל

המסלול מאפשר השקעה במגוון קרנות גידור שמתמחות בתחומים שונים, כך שתהנו מפיזור אופטימלי, ניהול סיכונים ומהשקעה ייחודית ומאוזנת.
להשקיע בקרנות גידור

עד היום, ההשקעה בקרנות גידור הייתה אפשרית לקבוצה קטנה של משפחות אמידות בלבד. כרטיס הכניסה היה הון נזיל בסך שמונה מיליון

ש״ח וסכום השקעה מינימלי של מאות אלפי שקלים. את קרנות הגידור האלה הקימו וניהלו הטאלנטים הבולטים של שוק ההון, ה-list A של

המנהלים שלא היו נגישים ל-99% מהציבור. 


מבנה ההשקעה שלנו

מבנה ההשקעה במסלול כולל את קרנות הגידור המובילות בישראל, ללא רף כניסה או השקעה מינימלית. כדי להשיג פיזור השקעה אופטימלי, בחרנו בקרנות עם התמחות בעולמות שונים: מניות בישראל ובחו״ל, אג״ח בישראל ובחו״ל, טכנולוגיה, מאקרו ועוד.

מיטב הטאלנטים, מיטב האסטרטגיות בפיזור סקטוריאלי רחב ואלוקציה ייחודית ללא כפל דמי ניהול

אגד קרנות גידור בתמחור הוגן ושקוף

ללא מגבלת כשירות, מאפשר לקהל הרחב נגישות למכשירי השקעה שהיו פתוחים עד כה רק לגופים מוסדיים ומשקיעים כשירים

ללא הפקדת מינימום, השקעה עם קרנות וגופי השקעות מהמובילים בתחומם.


יתרונות המיסוי של עולמות הגמל הנהנים ממגן מס, ייחודיות במכשירים, חשיפה להשקעות.

3 דברים ששווה לכולם לדעת על קרנות גידור, 

למעלה מ-14 מיליארד ש״ח מנוהלים בקרנות גידור בישראל

בישראל קיימות כ-150 קרנות גידור

היסטורית, קרנות הגידור הוותיקות המשקיעות במדד ת״א 125 משיגות תשואה עודפת על המדד

 

 

לסיכום

ניהול בצורה זו של קופת IRA בקרנות השקעה וקרנות גידור

דחיית מס רווחי הון ורווח גבוה יותר בריבית דה ריבית

תשואה עודפת ביחס למדד הסיכון ובסיכון נמוך יותר

עליות ניהול נמוכות יותר

גמישות במשיכת הכספים בכל עת,

 

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.