ביטוח, תכנית, פנסיונית, פנסיה

חיסכון וביטוח פנסיוני

ביטוח וחיסכון פנסיוני בסיסי נועד לתת לך כמשקיע פתרונות ל - 3 מצבים שיש סיכון שתקלע אליהם.

1. תגיע בריא לגיל פרישה ותפסיק לעבוד ולייצר כסף - התכנית נותנת קיצבה חודשית מגיל זה ואילך לכל החיים.

2. תקלע עקב תאונה או מחלה חס וחלילה למצב שלא תוכל לעבוד ולייצר הכנסה - לתכנית ביטוח אבדן כושר עבודה שבמקרה זה תקבל הכנסה חודשית בגובה 75% מהשכר הממוצע.

3. במקרה של מוות חס וחלילה - התכנית נותנת סכום כסף כביטוח חיים למשפחה על שתכסה את אבדן ההכנסות ממך.

יש מגוון אפשרויות לבצע חיסכון וביטוח פנסיוני, בקרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל ועוד, החיסכון בעיקר מושפע מדמי הניהול, מהרווח, שירות ומעלויות ניהול וביטוח.

כמו כן יש להתאים את החיסכון והביטוח הפנסיוני לצרכים האישיים שלך בכל עת, כשאתה רווק, כשאתה נישא וכשאתה בעל משפחה וילדים, אם יש הורים נתמכים וחלילה במצב של גירושים ועוד,

דרכנו ניתן להתאים לכל אחד ואחת את הביטוח והחיסכון הפנסיוני על פי הצרכים האישיים של כל אחד, בהתחשב ברווחים, עלויות ניהול ועלויות ביטוח. אנו מאתרים מכל החברות ביטוח ובתי ההשקעות את החיסכון והביטוח האטרקטיבי ביותר עבורכם, בהתייחס למצב האישי ועוד. השירות כולל לווי אישי לאורך השנים ולאור ההתפתחויות העסקיות והמשפחתיות שלכם בכל עת, בשינוי מעסיק, שינוי מעמד ועוד.

השירות ניתן בבית הלקוח, אנו מציעים את מנהלי ההשקעות מכל החברות המובילות והכל בלווי וניהול אישי.

לתכנית בהתאמה אישית תמלאו את הפרטים בתיבת צור קשר כאן למטה

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.