חיסכון, השקעה, פוליסה, פיננסית, תיק, השקעות

חיסכון והשקעה פיננסית

אין צורך להסביר על חשיבותו של חיסכון לחיינו, הדרך היחידה האפשרית להתקדם, להשתדרג, להגשים מטרות ולהשיג ביטחון.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא או לבצע הפקדה חודשית האפשרית עליכם מכל סכום ועד כל סכום אפשרי או ביצוע הפקדות חד פעמיות בכל פעם שיש יתרה להשקעה,

חשוב מאד -להפקיד בחיסכון שמניב רווחים אטרקטיביים לאורך זמן מכיוון שהרווח בריבית דה ריבית משפיע בצורה דרסטית על חיסכון זה לטובה. חשוב גם שהעלות של ניהול הכסף תהיה אטרקטיבית ובסיכון נמוך ושהכסף יהיה נזיל לשימוש בכל עת!.

כיום הפתרון האטרקטיבי ביותר להפקדות חודשיות ולהפקדות של עד 70,000 ש"ח בשנה הוא בקופת גמל להשקעה ולהשקעה בסכום גדול יותר היא תכנית פיננסית.

עלויות הניהול של תכנית זו הנם אטרקטיביים, אין מינימום הפקדה והרווח הצפוי לאורך זמן הוא אטרקטיבי

בקופת גמל להשקעה ובתכנית פיננסית הכסף נזיל במיידי לכל שימוש, אין עמלות קניה /מכירה, אין דמי משמרת, אין מס רווחי הון במכירת ני"ע ברווח אלא רק במשיכה כבכל השקעה בשוק ההון 25% מהרווח הריאלי וקופות גמל ותכניות פיננסיות מובילות הניבו למשקיעים בהם כ- 7% תשואה ממוצעת שנתית ברוטו ב - 5 שנים האחרונות לכל שנה.

ניתן לבצע זאת בכל חברה שבוחרים שתנהל את החיסכון ובכל עת ניתן גם להעביר לכל חברה שבוחרים.

ניתן לפנות אלינו למידע נוסף ולבחירת התכנית האולטימטיבית עבורכם.

לפרטים נוספים ולביצוע התאמה אישית עפ"י הצרכים שלכם  - מלאו את הפרטים מטה

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.