חיסכון, השקעה, פוליסה, פיננסית, תיק, השקעות

חיסכון והשקעה פיננסית

אין צורך להסביר על חשיבותו של חיסכון לחיינו, הדרך היחידה האפשרית להתקדם, להשתדרג, להגשים מטרות ולהשיג ביטחון.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא או לבצע הפקדה חודשית האפשרית עליכם מכל סכום ועד כל סכום אפשרי או ביצוע הפקדות חד פעמיות בכל פעם שיש יתרה להשקעה,

חשוב מאד -להפקיד בחיסכון שמניב רווחים אטרקטיביים לאורך זמן מכיוון שהרווח בריבית דה ריבית משפיע בצורה דרסטית על חיסכון זה לטובה. חשוב גם שהעלות של ניהול הכסף תהיה אטרקטיבית ובסיכון נמוך ושהכסף יהיה נזיל לשימוש בכל עת!.

כיום הפתרון האטרקטיבי ביותר להפקדות חודשיות ולהפקדות של עד 70,000 ש"ח בשנה הוא בקופת גמל להשקעה ולהשקעה בסכום גדול יותר היא תכנית פיננסית.

עלויות הניהול של תכנית זו הנם אטרקטיביים, אין מינימום הפקדה והרווח הצפוי לאורך זמן הוא אטרקטיבי

בקופת גמל להשקעה ובתכנית פיננסית הכסף נזיל במיידי לכל שימוש, אין עמלות קניה /מכירה, אין דמי משמרת, אין מס רווחי הון במכירת ני"ע ברווח אלא רק במשיכה כבכל השקעה בשוק ההון 25% מהרווח הריאלי וקופות גמל ותכניות פיננסיות מובילות הניבו למשקיעים בהם כ- 7% תשואה ממוצעת שנתית ברוטו ב - 5 שנים האחרונות לכל שנה.

ניתן לבצע זאת בכל חברה שבוחרים שתנהל את החיסכון ובכל עת ניתן גם להעביר לכל חברה שבוחרים.

ניתן לפנות אלינו למידע נוסף ולבחירת התכנית האולטימטיבית עבורכם.

לפרטים נוספים ולביצוע התאמה אישית עפ"י הצרכים שלכם  - מלאו את הפרטים מטה

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.