חיסכון, השקעה, חברת השקעות, בית השקעות

חסכון בבית השקעות

חיסכון בבית השקעות

יתרונות רבים לחיסכון באמצעות בית השקעות, היתרון הראשון המשמעותי ביותר הוא שעלות ניהול החיסכון היא נמוכה משמעותית מניהול בבנק או בכל אפיק אחר, יתרון נוסף שמנהל ההשקעות של בית ההשקעות מנהל את ההשקעה ובדר"כ הוא בעל מוניטין ועם קבלות בשוק ההון וברווח שהניב למשקיעים. כמו כן לבית השקעות יש אנליסטים ומח' מחקר הבוחנים את ההשקעות העתידיות והקיימות בכל טווח של זמן, משהו שלאזרח הפשוט אין גישה למידע זה ואינו יכול להעריך את הסיכונים ואת הרווח הצפוי שהוא מנהל את ההשקעה לבד.

בניהול חיסכון בבית השקעות אתם משלמים כיום רק דמי ניהול מהחיסכון המנוהל. דמי ניהול בין 0.4% - 1%, תלוי באיזו חברה מנהלים ותלוי ביתרת הכסף המנוהל.

בבית השקעות ניהול ההשקעה היא בהתאם למדיניות ההשקעה של החברה והמסלול הנבחר, התשואה של המסלול מפורסמת עפ"י הוראות של משרד האוצר וניתן לבדוק את הרווח שמסלול ההשקעות הניב לכל תקופת זמן! ע"י ניהול השקעה זההה בחסכונות פנסיוניים המפורסמים לציבור ע"י הרשות לשוק ההון.

בניהול חיסכון והשקעה בבנק אתם משלמים עמלות קניה ומכירה של כל ני"ע, עמלות דמי משמרת ותשלום מס על הרווח במכירת נייר במיידי – עלויות בין 1.5%-2.5%.

בבנק הכסף מושקע כולו בשוק' ההון ללא פיזור השקעה באפיקים נוספים כגון נדל"ן וכו'. דרך הבנק האחריות לניהול ההשקעה היא עליכם בשילוב ייעוץ מהבנק. אין פרסום של תשואה שההשקעה מסוג שלכם הניבה ולכן קשה לבדוק את הרווח הצפוי מההשקעה.

בכל אופן אנו פורשים ללקוחותינו את כל האפשרויות העומדות בפניהם כולל הצעות לשילוב ההשקעה ופיזור סיכונים באפיקים ללא השפעה לשוק ההון ובסופו של דבר הלקוח מחליט מה מתאים לו יותר, בדרך זו ניתן למקסם את ההשקעה ולבחון לאורך כל הדרך אפיקים אלטרנטיביים אטרקטיבים,

מוזמנים לפנות אלי לפרטים נוספים

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.