ביטוח, תכנית, פנסיונית, פנסיה

חיסכון וביטוח פנסיוני

ביטוח וחיסכון פנסיוני בסיסי נועד לתת לך כמשקיע פתרונות ל - 3 מצבים שיש סיכון שתקלע אליהם.

1. תגיע בריא לגיל פרישה ותפסיק לעבוד ולייצר כסף - התכנית נותנת קיצבה חודשית מגיל זה ואילך לכל החיים.

2. תקלע עקב תאונה או מחלה חס וחלילה למצב שלא תוכל לעבוד ולייצר הכנסה - לתכנית ביטוח אבדן כושר עבודה שבמקרה זה תקבל הכנסה חודשית בגובה 75% מהשכר הממוצע.

3. במקרה של מוות חס וחלילה - התכנית נותנת סכום כסף כביטוח חיים למשפחה על שתכסה את אבדן ההכנסות ממך.

יש מגוון אפשרויות לבצע חיסכון וביטוח פנסיוני, בקרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל ועוד, החיסכון בעיקר מושפע מדמי הניהול, מהרווח, שירות ומעלויות ניהול וביטוח.

כמו כן יש להתאים את החיסכון והביטוח הפנסיוני לצרכים האישיים שלך בכל עת, כשאתה רווק, כשאתה נישא וכשאתה בעל משפחה וילדים, אם יש הורים נתמכים וחלילה במצב של גירושים ועוד,

דרכנו ניתן להתאים לכל אחד ואחת את הביטוח והחיסכון הפנסיוני על פי הצרכים האישיים של כל אחד, בהתחשב ברווחים, עלויות ניהול ועלויות ביטוח. אנו מאתרים מכל החברות ביטוח ובתי ההשקעות את החיסכון והביטוח האטרקטיבי ביותר עבורכם, בהתייחס למצב האישי ועוד. השירות כולל לווי אישי לאורך השנים ולאור ההתפתחויות העסקיות והמשפחתיות שלכם בכל עת, בשינוי מעסיק, שינוי מעמד ועוד.

השירות ניתן בבית הלקוח, אנו מציעים את מנהלי ההשקעות מכל החברות המובילות והכל בלווי וניהול אישי.

לתכנית בהתאמה אישית תמלאו את הפרטים בתיבת צור קשר כאן למטה

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.