קרן פנסיה

קרן פנסיה, פנסיה

קרן פנסיה

קרן פנסיה היא תכנית פנסיונית הכוללת חיסכון לפנסיה, ביטוח שארים למקרה מוות וביטוח נכות למקרה נכות,

היתרון הכי אטרקטיבי של קרן פנסיה הוא העלויות של דמי הניהול ועלויות הביטוח שהנם הכי אטרקטיביים ביחס לשאר האלטרנטיבות.

החיסרון הוא שבקרן פנסיה כל עמיתי הקרן הם כקרן הדדית כלומר הבריאים בקרן ממנים את החולים והמפקידים בקרן ממנים את הפורשים.

קרן פנסיה היא תכנית אטרקטיבית לבעלי שכר ממוצע ומטה עקב העלויות הנמוכות מאד, כמו כן בשנים האחרונות ניתן לצרף לקרנות ספציפיות לקוחות הסובלים מבעיות בריאותיות שיש להם קושי להתקבל לביטוחים אחרים ובקרנות ספציפיותת ניתן לקבלם ללא הצהרת בריאות ובתנאים רגילים כמו ללקוח עם מצב בריאותי תקין, ללקוחותיי שיש החרגות בביטוחים מסוימים בקרנות אלו אני פותר זאת ומעניק להם ביטוח ללא כל החרגה.

אני מבצע ללקוחותיי השוואה וסימולציה לגיל הפנסיה בין קרנות פנסיה לשאר התכניות באותם תנאים לצורך קבלת החלטה נבונה על התכנית המתאימה ביותר להם.

דמי ניהול קרן פנסיה

ישנם שני סוגים של דמי ניהול קרן פנסיה: אלו הנגבים מההפקדות, ואלו הנגבים מהחיסכון עצמו. הפחתה בתשלום דמי הניהול של קרן הפנסיה, שווה בסופו של דבר סכומי כסף אדירים של כ – 300,000 ₪ לתקופה של 20 שנה עד הפרישה. בדיקה וניהול פיננסי אישי מרפאל כהן יסייע לכם להבין טוב יותר על מה בדיוק אתם משלמים, ואילו שינויים מומלץ שתעשו בכדי לחסוך עד כמה שניתן, לתקופה שבה באמת תזדקקו לכספים אלו.

האם ניתן להוזיל את דמי הניהול בקרן הפנסיה?

חשוב שתבינו לעומק את תמונת המצב שלכם מהבחינה הפיננסית, בכדי לדעת בכל עת איפה אתם עומדים ואילו מוצרים פיננסיים צריכים להשתנות, בכדי שאתם תשלמו פחות אך תרוויחו, בסופו של דבר, יותר. כשמדובר בגיל השלישי שבו הפנסיה מהווה את עיקר הפרנסה, העניין הופך לקריטי ולכן הניהול הפיננסי האישי הוא המתנה הכי טובה שאתם יכולים להעניק לעצמכם.

דמי הניהול בקרן הפנסיה הינם סכומים שניתנים לשינוי, ולעיתים מדובר בצורך להתמקח וכאן אתם חייבים לקבל את הכלים המתאימים. לעיתים על מנת להיטיב בתנאים ובתשלומים של דמי ניהול קרן פנסיה, יהיה עליכם לעבור בין קרנות, אך אל חשש- זכויותיכם יישמרו, מכאן שבמקרים מסוימים יהיה זה הדבר הכלכלי הנכון ביותר לעשות. הבדיקה היא על כל קרנות הפנסיה הקיימות בשוק כולל עלויות של מנגנון אקטוארי ודמוגרפי בכל קרן.

בדיקה וניהול פיננסי ממומחה יעזור לכם לצמצם את ההוצאות על דמי הניהול

חיסכון פנסיוני הינו ארוך טווח, כאשר דמי ניהול על החיסכון עשויים להוות סכום נמוך בשנים הראשונות כיוון שהתקרה שלהם היא עד חצי אחוז מהחיסכון, אך להצטבר לסכומים גבוהים כאשר הוא תופח עם השנים. חשוב שתכירו את הנושא ותדעו גם מהם הכספים שאתם משלמים על ההפקדות החודשיות שלכם, שכן על אף התקרה של 6% ישנו שוני בין קרנות שונות, הגובות סכומים משתנים של דמי ניהול על הביטוחים בתוך הקרן, מנגנוני אקטואריה ודמוגרפיה ותשואות לאורך זמן. בדיקה וניהול פיננסי מקצועי מאת רפאל כהן יסייע לכם למצות את הזכויות שלכם ולחסוך כסף רב.

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.