אבטחת מידע אצלנו

אבטחת מידע רגיש אצלנו
שמירת מידע רגיש של לקוחותינו – איך אנו שומרים על המידע
בעקבות מקרה הפריצה למידע רגיש על לקוחות של שירביט אנו מעדכנים כאן על שמירת אבטחת המידע אצלנו,
ראשית כל הפרטים הרגישים אצלנו נמצאים בפיזור מערכות ונשמרים ב 3 מערכות שונות, בכל מערכת מידע שונה, מס' כרטיסי אשראי לא נשמרים אצלנו ויש לנו טכנולוגיית מחיקת מידע דיגיטלי מהטפסים לאחר שפרטי הכרטיס נרשמים בטפסים אצלנו, כמו כן במערכת הסליקה פרטי הכרטיס אשראי אינם נשמרים.
כל המערכות אצלנו מנוהלות בענן ואין שום מידע הנשמר על המחשבים או הניידים, הכול בענן וכל המערכות מאובטחות בשרתים מחוץ למדינה וקבורות עמוק באדמה, מגובות ב 4 שרתים שונים כולל תכנות הגנה מהשורה הראשונה בכל עת, לכל מערכת יש כניסה עם קוד משתנה וסיסמה מוחלפת כל 3 חודשים אוטומטית או לפני כן ידנית לפי צורך.
בכל שנה קלנדרית מתבצע סקר מבחני חדירה למערכות,
תמונה ללא תיאור
לפני כשבועיים בוצע סקר אחרון וללא שום קשר לאירועי סייבר עליהם שמעתם בחדשות, התחלנו תהליך מקצועי של סקירה מלאה של כל מערך אבטחת המידע במערכותינו.
התהליך מבוצע ע"י חברה חיצונית ובלתי תלויה, בעלת מוניטין.
יש לציין שעברנו סקירה מלאה דומה גם בשנת 2019 וכמובן שבכוונתנו להמשיך לעמוד בסטנדרטים ובתקינה המומלצת בנושאים אלו.
שמירת המידע הרגיש של לקוחותינו הוא חשוב לנו יותר מללקוחותינו!
#אבטחה #מידע #רגיש #שירביט #פיננסי #ביטוח #פנסיה 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.