אבטחת מידע אצלנו

אבטחת מידע רגיש אצלנו
שמירת מידע רגיש של לקוחותינו – איך אנו שומרים על המידע
בעקבות מקרה הפריצה למידע רגיש על לקוחות של שירביט אנו מעדכנים כאן על שמירת אבטחת המידע אצלנו,
ראשית אנו מקבלים שירותי הצפנה ואבטחה ע"י צ'קפוינט, כמו כן, כל הפרטים הרגישים אצלנו נמצאים בפיזור מערכות ונשמרים ב 3 מערכות שונות, בכל מערכת מידע שונה, מס' כרטיסי אשראי לא נשמרים אצלנו ויש לנו טכנולוגיית מחיקת מידע דיגיטלי מהטפסים לאחר שפרטי הכרטיס נרשמים בטפסים אצלנו, כמו כן במערכת הסליקה פרטי הכרטיס אשראי אינם נשמרים.
כל המערכות אצלנו מנוהלות בענן ואין שום מידע הנשמר על המחשבים או הניידים, הכול בענן וכל המערכות מאובטחות בשרתים מחוץ למדינה וקבורות עמוק באדמה, מגובות ב 4 שרתים שונים כולל תכנות הגנה מהשורה הראשונה בכל עת, לכל מערכת יש כניסה עם קוד משתנה וסיסמה מוחלפת כל 3 חודשים אוטומטית או לפני כן ידנית לפי צורך.
בכל שנה קלנדרית מתבצע סקר מבחני חדירה למערכות,
תמונה ללא תיאור
לפני כשבועיים בוצע סקר אחרון וללא שום קשר לאירועי סייבר עליהם שמעתם בחדשות, התחלנו תהליך מקצועי של סקירה מלאה של כל מערך אבטחת המידע במערכותינו.
התהליך מבוצע ע"י חברה חיצונית ובלתי תלויה, בעלת מוניטין.
יש לציין שעברנו סקירה מלאה דומה גם בשנת 2019 וכמובן שבכוונתנו להמשיך לעמוד בסטנדרטים ובתקינה המומלצת בנושאים אלו.
שמירת המידע הרגיש של לקוחותינו הוא חשוב לנו יותר מללקוחותינו! אנו עובדים עם מערכות אבטחה של צ'ק פוינט המתעדכנות ומנוהלות מעת לעת
#אבטחה #מידע #רגיש #שירביט #פיננסי #ביטוח #פנסיה 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.