אודות המייסד

רפאל כהן

אודות המייסד

מה אם הייתם יכולים לקבל את כל הניסיון שלנו ואת הלימודים שלנו לאורך השנים לטובתכם? 

אני רפאל כהן מתכנן פיננסי ופרישה אישי

למדתי בנקאות ביטוח ושוק ההון ומחזיק ברישיונות מתאימים ומפוקח ע"י רשות שוק ההון

עם השנים מטיפול בלקוחות ראיתי שהכי טוב ללקוח לקבל מענה במקום אחד מאיש מקצוע אחד על כל התוכניות הפיננסיות, הפנסיוניות, השקעות, כסף פנוי והביטוחים של המשפחה, 

כדי לראות את התמונה המלאה של תוכניותיו ושל הצרכים של המשפחה ולתת ללקוח מענה בהתאם.

לדוגמה כיום רוב האנשים מקבלים טיפול בכספים אלו מ - 3 גורמים שונים לפחות ואף אחד מהם לא רואה את התמונה המלאה ותמיד עצתו תהיה לקויה בחסר!

וזה לא הכול כי רוב הלקוחות מרוכזים בחברה 1 שמנהלת להם את כל הכספים, הבעיה שלא לכל חברה יש את הפתרונות הכי טובים להכול, לכל חברה יש פתרון הכי טוב למשהו 1 ולחברה אחרת למשהו שני ולכן הכי טוב ללקוח זה להיות מפוזר בין כל החברות המובילות.

החיסרון שכשלקוח מפוזר לדוגמה בין 5 חברות מובילות קשה לעקוב ולראות את התמונה המלאה לכספיו ולכן מצאנו פיתרון לכך,

באתר שלנו לכל לקוח יש אזור אישי בו הוא רואה את כל כספיו מכלח החברות וכך יש לנו יכולת לתת שירות מהיר ואישי, הכול בלחיצת כפתור ובהודעת וואצאפ.

כל הפעולות הלוו יגדילו לכם את הכספים בצורה משמעותית לאורך זמן באופן יציב וקבוע.

רוצים לדעת איך זה עובד? לחצו כאן להתכתבות איתנו בוואצאפ

לנו לקוחות המתנהלים איתנו 20 שנה, יש לנו לקוחות דור שני ודור שלישי כלומר הסבא והסבתא היו הלקוחות המקוריים שלנו כשהיינו צעירים:) והיום הנכדים מנהלים את ההון.

אנו מחזירים לחברה ע"י התנדבות בעמותת זיו נעורים, הינה מלכ”ר אשר הוקם בשנת 2000, על ידי יוצאי שייטת 13, הקומנדו הימי. העמותה נקראת על שם חברם, זיו לוי ז”ל, אשר נפל בעת מילוי תפקידו בפעולה ימית. העמותה מפעילה כיום חמישה מרכזיים ימיים ברחבי הארץ, עבור נוער בסיכון, הנמצאים בסכנת נשירה ממערכת החינוך. אנו מתנדבים בעמותה זו מאז שנת 2015 ועד כה

 

מוזמנים למשרד שלנו לקפה או משהו מתוק

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.