אודות המייסד

רפאל כהן

אודות המייסד

מטרת אתר זה היא לסייע לכם להפיק את מרב הרווח והקטנת העלויות מהביטוחים, מהחסכונות הפנסיונים והפיננסים שלכם!

אנו מספקים ללקוחותינו רווחה, ביטחון כלכלי וקרקע פיננסית יציבה

בכל צומת חשוב בחיים, הטלפון הראשון של לקוחותינו זה אלינו

 

שלום, שמי רפאל כהן, נשוי + 3, מתגורר בנתניה. אני מתכנן פיננסי ובעלים של משרד לתכנון וניהול פיננסי אישי, למדתי ביטוח, בנקאות ושוק ההון, אני מוסמך ברישיון סוכן ביטוח פנסיוני משנת 2000 ממשרד האוצר ומשווק השקעות אלטרנטיביות מוסמך מהרשות לניירות ערך. משרדי עובד עם כל בתי ההשקעות, חברות הביטוח, קרנות גידור והשקעות אלטרנטיביות ללא נאמנות לחברות אלו אלא נאמנות ללקוח שלנו:)

אני מכיר את כל התכניות הקיימות כולל פנסיה, ביטוח, השקעות, חסכונות והשקעות אלטרנטיביות, על כל רבדיהן,

כל לקוחותינו הגיעו אלינו מפה לאוזן ע"י לקוחות מרוצים שמתנהלים דרכנו כ 20 שנים ובשנים אלו הרוויחו תשואות הכי אטרקטיביות שקיימות, הייתה להם גמישות בשימוש הכספים לכל צורך, הפחתנו את המס המשולם והגדלנו את הפנסיה וההון הצבור  בכל קטסטרופה פיננסית שהייתה להם דאגנו שיהיה להם פתרון הולם, ע"י התכנון הפיננסי הראשוני שביצענו והניהול השוטף הכולל שינויים בעת הצורך, קיימים לנו לקוחות דור שני ודור שלילי כלומר שהסבא והסבתא היו הלקוחות המקוריים שלנו וכיום הנכדים מנהלים את ההון הנותר, ניתן ליצור איתם קשר ישיר ולקבל מידע על השירות שלנו.

בתחילת דרכי פעלתי בתחום זה הן כשכיר והן כעצמאי בחברות המובילות בשוק ההון כחברת מגדל שוקי הון, אלטשולר שחם בית השקעות ועוד ובמגוון תפקידים כמשווק מוסדי, משווק פנסיוני, סוכן ביטוח, מנהל תיקי לקוחות ומנהל קשרי יועצים פנסיוניים, עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים. 

רציתי לתת ללקוחותיי פיתרון רווח ככל הניתן, שירות מקצועי מגורם אחד הרואה את כל הנכסים והצרכים שלהם ולכן החלטתי לפתוח עבורם משרד מקצועי המנהל את כל התכניות והנכסים שלהם מכל החברות ונותן שירות מקצועי על הכול, כולל תכנון פרישה, קיבוע זכויות והיבטים נוספים הקשורים לתכניות אלו.

כיום אני הבעלים של המשרד ומתכנן/ מנהל פיננסי אישי, אני מתכנן ומנהל ללקוחותיי את כל הפיננסים שלהם הכוללים תכניות פנסיוניות, ביטוחים, חסכונות והשקעות פיננסיים מכל החברות באופן אישי ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח, בפיזור סיכוני השקעה בהשקעות אלטרנטיביות לשוק ההון, בין מס' בתי השקעות ובמינופי השקעה, השקעות מיוחדות למשקיעים קשירים בקרנות גידור ועוד, לקוחותיי מדברים רק איתי, ללא מענה של נציגים או פקידות וכל הניהול הוא דינמי, אישי וחם ומותאם לצורכי השוק בכל עת ובעלויות הנמוכות הקיימות בשוק ובתכניות אלו וברווח הכי גבוה, כשיוצאת לשוק תכנית אטרקטיבית יותר וכשמשתנה חוק לטובת הלקוח, אני מעדכן את הלקוח והלקוח מחליט אם לשנות לתכנית המוצעת. ללקוחותיי יש גישה באתר זה לצפייה בכל התכניות שלהם מכל החברות במקום אחד.

זוהי הדרך היחידה למקסם את התשואות מהכסף הקיים לכם!

התכנון הפיננסי כולל, איתור לכל הכספים, התכניות והביטוחים מכל החברות, מתכנן פיננסי את צרכי הלקוח לטווח הקצר, הבינוני והארוך, בודק עלויות מול חברות מתחרות ומתייחס לכפל/עודף/חוסר ביטוח ומחפש תכניות אטרקטיביות יותר מבחינת עלות ורווח בכל החברות בשילוב השקעות אלטרנטיביות, קרנות גידור ומינוף ההשקעה, יצירת תזרים מזומנים ללא פגיעה בהשקעה לפי הצורך של הלקוח, כמו כן אני מתכנן פרישה וסיום העסקה ומתכנן מיסוי ואטרקטיביות על פיצויי פיטורין הכוללים, היוון, ביצוע קצבה ואו רצף פיצויים בהתחשב באטרקטיביות הגבוהה ביותר מבחינת מיסוי ללקוח ועפ"י צרכיו האישיים.

אני מגיע לבית הלקוח או במשרדי או לכל מקום, אפשרי גם פגישות דיגיטליות בזום, ברוב המקרים ללא תשלום מהלקוח, מציע פתרונות מכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות דבר המאפשר לי להציע ללקוח את הפתרון הטוב ביותר מכל חברה.

הלווי והשירות הנו לאורך כל הדרך ובניהול דינמי, כולל קשר ישיר אלי בכל עת, כלקוחות שלי אתם מקבלים גישה אינטרנטית באתר לצפייה אונליין בכל התכניות שלכם והביטוחים,

המשרד שלי הוא ירוק לחלוטין וידידותי לסביבה ללא כל נייר, הכול דיגיטלי כולל חתימות על טפסים בדרך חדשנית ומהירה ע"י סמס, הכול נעשה בצורה מהירה ומקצועית.

במקרה הצורך בעת תביעה מחברת ביטוח אנו מנהלים את התביעה ובעת הצורך מערבים משרד עו"ד המתמחה בעניין התביעה.

ההתמחות שלנו היא משקיעים כשירים, 

אחריות ומעורבות סביבתית, להחזיר לחברה ולסביבה - אני מתנדב בעמותת זיו נעורים, עמותה המטפלת בבני נוער בסיכון באמצעות פעילות ימית למניעת נשירתם מבתי הספר ומהמסגרת החינוכית, אני מתנדב כמדריך מקצועי וחברתי מאז שנת 2015 ועד כה ובנוסף נותן המלצות פנסיוניות לעמותה ולמדריכים בהתנדבות, תקראו על העמותה עוד כאן

ניתן לקבל דרכי הצעות לביטוח מנהלים, קרן פנסיה, ביטוח חיים, אבדן כושר עבודה, ביטוח בריאות סיעוד, קופת גמל, קרן השתלמות, חיסכון פיננסי חודשי, תיק השקעות, פוליסות פיננסיות, השקעת נדל"ן בחו"ל, הלוואות חברתיות ואו השקעות לכל מטרה.

אני מומחה בתכנון פנסיוני, פיננסי וביטוחי, הכולל איתור קופות, ניתוח, שילובים ובקרה של קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל והשתלמות. השקעות וחסכונות לטווח קצר עד בינוני הכולל הפקדה חד פעמית או חודשית.

בעזרתי ניתן לבדוק את העלויות בכל הביטוחים כגון: חיים, משכנתה, בריאות, סיעוד וחיפוש ביטוחים זהים בעלויות מופחתות.

בנוסף אני מעניק שירות למעסיקים בקרן פנסיה חובה או בהסדר פנסיוני.

אני מבצע תכנון פרישה לפנסיה הכולל שיקולי מס, ניצול הטבות מס, ניצול תיקון 190 לבוגרים מעל גיל 60 ועוד.


השירות הנו אישי ובליווי מקצועי לאורך כל הדרך המתחשב בשינויי החוק או בצרכים האישיים ומותאם לצרכי הלקוח בצורה אופטימלית.


לי ניסיון של עשרות שנים בתחום זה וקהל לקוחות מרוצה שמונה מאות לקוחות שאנו מנהלים את חסכונותיהם הפנסיונים, הפיננסיים ומגדרים את הסיכונים בביטוח. אנו מלווים את לקוחותינו בניהול אישי, ובשנים אלו לקוחותינו הרוויחו תשואות ורווחים מהחסכנות שלהם מהמובילות בשוק בדמי ניהול ועמלות אטרקטיביות. בעזרתנו לקוחות אלו הניבו את המקסימום האפשרי מחסכונותיהם ובעלויות אטרקטיביות. מרבית לקוחותינו אישרו לנו להפנות להם לקוחות פוטנציאלים על מנת לאשר זאת. תבדוק איתי ותרוויח.


המומחים שלנו –

אנו בקשר ישיר עם חברות הביטוח ומנהלי ההשקעות המובילים בתחום, אשר מעדכנים אותנו שבועית על שינויים שצפויים בהשקעות ואו שינויים בתכניות כולל מפגשים אישיים וקשר ישיר

מנהלי השקעות מובילים – אלטשולר שחם, ילין לפידות, אקסלנס, מיטב ד"ש, מור, אי.בי.איי, הכשרה, פסגות ועוד

חברות ביטוח מובילות – הפניקס, מנורה, איילון, הכשרה, הראל, כלל ועוד.

כמו כן לנו קשר ישיר עם

יועץ משכנתאות, יועץ מס, סוכן ביטוח רכוש, רואה חשבון ועורכי דין הנותנים לנו פתרון כולל ללקוחותינו

 

המשרד שלנו: 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.