גילוי נאות

גילוי נאות

גילוי נאות

אודות

רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי מומחה במתן פתרונות פנסיוניים, פיננסיים וביטוח במקום 1 ובניהול מנהל אישי 1, ריכוז כל התכניות הפנסיוניות, הפיננסיות והביטוחים המשפחתיים תחת קורת גג אחת̈ תוך הסתכלות הוליסטית, מלאה ורחבה על כל הצרכים̈, היעדים והשאיפות המשפחתיות בטווחי הזמן הקצרים̈ הבינוניים והארוכים.

רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי מלווה את לקוחותיו באופן אישי לכל אורך השנים בכל השינויים אותם עוברים בני המשפחה במישור הבריאותי, העסקי והמשפחתי ודואג עבורם לבניית תמהיל מוצרים ותכניות אופטימאלי שיתאים לכל שלב בחייהם.

רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי מחזיק ברישיון מתאים ממשרד האוצר והינו מומחה בעל ותק מקצועי וידע מעמיק.

רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי הוא בבעלות פרטית ואינו שייך לאף אחת מחברות הביטוח או בתי ההשקעות והמלצותיו יהיו תמיד ההמלצות הנכונות והטובות ביותר ללקוח ללא אינטרס אחר. המטרה היא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה, יתנהל דרכנו לאורך השנים, ירכז את הטיפול בכל תכניות הפנסיוניות, הפיננסיות, השקעות בנדל"ן וכל הביטוחים דרכנו וימליץ לחבריו ולמשפחתו לחבור אלינו, זו נוסחת הזהב עבורנו.

רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי, מספק פתרונות מכל החברות במשק, מכל חברות הביטוח, בתי ההשקעות וחברות נוספות ללקוח, דבר המאפשר לנו להציע ללקוחותינו את התכנית הטובה ביותר עם המחיר הטוב ביותר ללא אינטרס באיזו חברה זה יבוצע. כמו כן אנו מספקים גישה אינטרנטית ללקוח באתר שלנו לצפייה בכל התכניות מכל החברות במקום 1 ונותנים אפשרות ללקוח לקבל דו"חות חודשיים, רבעוניים ושנתיים עפ"י רצון וצורך הלקוח.

כיום אנו מציעים פיתרון משפחתי כולל ומקצועי לטווח ארוך ולאורך זמן במטרה לאפשר למשפחתך בטחון פיננסי ושקט נפשי, פתרונות פיננסיים וליווי מקצועי במשברים בשוק ההון, במשברים פיננסיים ובשינויים אישיים במהלך החיים תוך שמירה על רמת חיים כלכלית של התא המשפחתי וזאת תוך זמינות ומענה מהיר ויעיל.

משרדנו הוא משרד דיגיטלי מלא הנותן מענה דיגיטלי ללקוחותינו בכל זמן ובנוסף חברותי לסביבה, כמו כן רפאל כהן מתנדב באופן אישי בעמותת זיו נעורים ונרתם למען הקהילה והילדים ותורם מניסיונו האישי.

החזון שלי

לייעל, לשפר ולהוזיל את כל המהלך הבירוקרטי של ניוד ומעבר בין תכניות כולל מענה אינטרנטי מהיר וביצוע כל פעולה אצלנו באתר האינטרנט כולל פגישת וידאו. הוזלת מחירים ועמלות ניהול ושיפור הרווח האפשרי.

העולם שלנו משתנה במהירות, גם אני וגם אנחנו,. לכן אני מגויס להוביל במקצועיות, באחריות, בחדשנות ובעכשוויות בעולם ההשקעות, החיסכון והביטוח הדינאמיים, למען עתידם הפיננסי של לקוחותיי.

לרתום את לקוחותינו לפרויקטים ספציפיים להירתמות למען הקהילה.

הסיכונים החלים עליכם

חוסר כספי בזמן הפנסיה, מקרה מוות חלילה הגורם לחוסר כלכלי למשפחה, בעיות בריאות חלילה שנזקקות לסכומים כלכליים, מחלה, תאונה, הזדקקות לתרופה יקרה ואו ניתוח, השתלה, פרישה מעבודה הדורשת חישוב מיסוי, מתן פתרונות יצירתיים למיסוי, קצבה והוון, יצירה של חסכונות, השקעה נבונה של כסף פנוי, השקעה בהשקעות אלטרנטיביות ונדל"ן


השירות

איתור מידע פנסיוני וביטוחי מכל החברות כולל בדיקה של כפל/חוסר ביטוח, והצעות לחלופות אטרקטיביות מבחינת מחיר, רווח ושירות כולל התאמה לצרכים האישיים,

מתן הצעות מכל החברות להחלטה, הכנת ניירת לביצוע והחתמה.

חיסכון בעלויות - בדיקת עלויות כיסויים ביטוחים מול אלטרנטיבות בשוק בדיקת דמי ניהול מול ממוצע בשוק קבלת תמונת מצב עדכנית בכל עת באמצעות מסלקה̈ הר ביטוח והר כסף.

תכנון ולווי לפרישה – מיסוי, קצבה והוון

מתן פתרונות באירועים בהם מתממש אחד הסיכונים, מתן פתרונות בצמתים חשובים כגון∫ עזיבות עבודה̈ פרישה̈ כניסה למקום עבודה חדש̈ שינויים משפחתיים̈ שינויים בכלכלה̈ שינויי רגולציה,

פגישות שירות ומתן שירות בטלפון, וואצאפ, דוא"ל מעת לעת,

עליות ודמי טיפול

בחלק מהמקרים אנו זכאים לעמלות מהחברות עבור הטיפול בכם ובמקרים אלו לא יגבה תשלום והכול בהתאם למחירון שירות המפורסם באתר ועפ"י שיקול הדעת של רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי, אך לא יעלה על מחיר המחירון המפורסם.

גילוי נאות

יובהר̈ כי רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי  אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן |ניהול פיננסי אישי משווק מוצרים פנסיוניים̈ ואלמנטריים̈ מוצרי ביטוח ומוצרים נוספים בגינם הוא זכאי במרבית המקרים לעמלות ישירות מהגופים המוסדיים והיצרנים השונים במשק עבור כל מוצר ביטוחי ושאינו ביטוחי שאנו


מטפלים בו עבור הלקוח. לרפאל כהן |ניהול פיננסי אישי הסכמים קיימים עם כל הגופים והיצרנים במשק ובחלק מהמקרים אנו גובים תשלום כשכר טרחה עבור שירותינו עפ"י מחירון השירות המפורסם באתר.

אין לכל האמור לעיל באתר אינטרנט זה כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הנו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברישיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הנו לצורך ידע כללי בלבד. רפאל כהן |ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספקת שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק.

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.