ניהול פיננסי אישי

ניהול פיננסי אישי

תכנון וניהול פיננסי אישי

אנו מספקים ללקוחותינו

רווחה, ביטחון כלכלי וקרקע פיננסית יציבה

בכל צומת חשוב בחיים, הטלפון הראשון של לקוחותינו זה אלינו

 

אנו מתכננים ומנהלים ללקוחותינו את כל הפיננסים, הפנסיה והביטוחים שלהם במקום אחד ומול גורם מקצועי אחד!

 

את כל החסכונות והפיננסים – קרן השתלמות, תיקי השקעה, תכניות פיננסיות ועוד

את כל התכניות הפנסיוניות – ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, קופות גמל.

את כל הביטוחים – ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות אבדן כושר ועוד.

את כל סוגי ההשקעות – הלוואות חברתיות, פרוייקטים בנדל"ן מניב, קרנות גידור ועוד.

מכל חברות הביטוח ומכל בתי ההשקעות.

לכל לקוח שלנו יש גישה באתר שלנו לצפייה בכל הנתונים מכל החברות במקום אחד ובעמוד אחד, הכוללים, יתרה עדכנית, דמי ניהול, תשואות ועוד.

הניהול לאורך זמן הוא דינמי וכולל שירות בפגישה, בטלפון, וואצאפ, מייל ובכל אמצעי אחר.

אנו מעודכנים בכל עת על מדיניות ההשקעה בכל החברות, על כל התכניות הקיימות, על כל חוקי ההשקעה ועל העלויות המשתנות ובעת הצורך מעדכנים את לקוחותינו על חלופות אפשריות.

בשלב ראשון ועפ"י הסכמתכם אנו מאתרים עבורכם את כל המידע מהתכניות שקיימות לכם בכל החברות הכוללות, עלויות, יתרות, תשואות, סעיפים מבוטחים וכל מידע אחר הנדרש לנו על מנת לנתח מול אלטרנטיבות אחרות שקיימות ומול הצרכים האישיים שלכם!

בשלב שני אנו נבצע תכנון פיננסי לטווח קצר, בינוני וארוך לפי הצורך האישי שלכם ונציג בפניכם את כל האפשרויות בהתחשב בהוזלת עלויות, הרחבת / צמצום הכיסויים הביטוחיים שלכם ובחיפוש אלטרנטיבות המניבות רווח רב יותר ובפיזור סיכוני השקעה על חסכונותיכם.

בשלב שלישי – תחליטו על האלטרנטיבות הרצויות לכם, תחתמו על מסמכים לביצוע ומרגע זה ואילך אנו מבצעים את כל התהליך ונותנים שירות לאורך כל הדרך על תכניות אלו.

יש לנו לקוחות שממשיכים לנהל את ההון המשפחתי כבר בדור השלישי, כלומר הסבים היו הלקוחות המקוריים שלנו😊 ויכולים לתת המלצה על השירות לאורך השנים.

המשרד שלנו הוא ירוק לחלוטין וידידותי לסביבה, כל הטפסים אצלנו דיגיטליים, החתימות על הטפסים היא בדרך חדשנית ומהירה בסמס והכי חשוב שאנו אוהבים את לקוחותינו ונהנים מלעשות את כל זה 😊

רוב לקוחותינו הגיעו אלינו מהמלצות של לקוחות מרוצים ומפה לאוזן,

רוצים גם לקבל שירות כזה? פשוט מאד, רושמים שם וטלפון בתיבת הקשר למטה ונחזור אליכם בשמחה וללא כל התחייבות מצדכם!

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.