עכשווי, עדכני, מותאם

עכשווי, מותאם, עדכני

בשבוע האחרון שמעתי וראיתי את כל מנהלי חברות הביטוח, מנהלי ההשקעות, יועצי פרישה ומנהלי קרנות השקעה אלטרנטיבית, כפי שאני רואה אחת לתקופה.
כל אחד פירט על היתרונות שבתכניות הביטוח שלו, במדיניות ניהול בהשקעות, כל אחד פירט על הביטוחים החדשים, צפי להשקעות, יתרונות לפורשים ועוד

כעת ניתן לאמר שבעשור האחרון לקוחותינו הרוויחו את הרווח הגבוה היותר בשוק והיו בקופות המובילות בשוק ההון בזכות עדכוני השקעות אלו, גם ב 2 עשורים, ניתן לוודא זאת עפ"י פירסומי משרד האוצר ולקבל מאיתנו נתונים. התחייבות ללקוחותינו להיות תמיד מובילים בחדשנות, להתאים את התכניות לתכניות המובילות בשוק ההון בכל עת ובכל מצב, אנו מגויסים להוביל במקצועיות, באחריות ובחדשנות את עולם ההשקעות הדינאמי למען עתידם הפיננסי של לקוחותינו!

וגם שמעתי את
*יובל קדוש* אבא של עמית קדוש שלולא ההתעקשות של סוכן הביטוח שלהם לביטוח רפואי לצערנו היום הבת שלו לא הייתה בחיים והדבר היחיד שהצילה הוא הביטוח שהיה לה.
כעת אני מעודכן על כל התכניות הכי אטרקטיביות מכל החברות ומכל הסוגים להתאמה אישית ללקוחות שלי!!

מוזמנים לראות את התמונות בקישור בדף הפייסבוק העסקי שלנו - רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי בפייסבוק 

מוזמנים ללייק ותהיו מעודכנים גם בפייסבוק:) 

רוצים גם? תרשמו את הפרטים כאן מטה בתיבת ההודעות בצור קשר

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.