עכשווי, עדכני, מותאם

עכשווי, מותאם, עדכני

בשבוע האחרון שמעתי וראיתי את כל מנהלי חברות הביטוח, מנהלי ההשקעות, יועצי פרישה ומנהלי קרנות השקעה אלטרנטיבית, כפי שאני רואה אחת לתקופה.
כל אחד פירט על היתרונות שבתכניות הביטוח שלו, במדיניות ניהול בהשקעות, כל אחד פירט על הביטוחים החדשים, צפי להשקעות, יתרונות לפורשים ועוד

כעת ניתן לאמר שבעשור האחרון לקוחותינו הרוויחו את הרווח הגבוה היותר בשוק והיו בקופות המובילות בשוק ההון בזכות עדכוני השקעות אלו, גם ב 2 עשורים, ניתן לוודא זאת עפ"י פירסומי משרד האוצר ולקבל מאיתנו נתונים. התחייבות ללקוחותינו להיות תמיד מובילים בחדשנות, להתאים את התכניות לתכניות המובילות בשוק ההון בכל עת ובכל מצב, אנו מגויסים להוביל במקצועיות, באחריות ובחדשנות את עולם ההשקעות הדינאמי למען עתידם הפיננסי של לקוחותינו!

וגם שמעתי את
*יובל קדוש* אבא של עמית קדוש שלולא ההתעקשות של סוכן הביטוח שלהם לביטוח רפואי לצערנו היום הבת שלו לא הייתה בחיים והדבר היחיד שהצילה הוא הביטוח שהיה לה.
כעת אני מעודכן על כל התכניות הכי אטרקטיביות מכל החברות ומכל הסוגים להתאמה אישית ללקוחות שלי!!

מוזמנים לראות את התמונות בקישור בדף הפייסבוק העסקי שלנו - רפאל כהן | ניהול פיננסי אישי בפייסבוק 

מוזמנים ללייק ותהיו מעודכנים גם בפייסבוק:) 

רוצים גם? תרשמו את הפרטים כאן מטה בתיבת ההודעות בצור קשר

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.