בדיקה, הוזלת ביטוח, הוזלת עמלות, הוזלת דמי ניהול, פרמיה

בדיקה להוזלת מחירי ביטוח ועמלות פנסיה

מרגישים שאתם משלמים כל חודש יותר מדי על ביטוחים? רוצים לוודא שאתם משלמים את העמלות הכי נמוכות בפנסיה שלכם? רוצים לשלם על הביטוחים שלכם הכי נמוך שיש בביטוח זהה? רוצים לבדוק אם צריך את כל הביטוחים האלו והאם בעת צרה הם יתנו לכם מענה הולם?

רוצים שהכסף שלכם יעבוד קשה עבורכם?

הפחתה של 100 ₪ לחודש על הביטוחים שלכם או על דמי ניהול הפנסיה שלכם שווה מעל 100,000 ₪ חיסכון נוסף שיישאר בידיכם!

אנו מבצעים עבורכם איתור מידע פנסיוני וביטוחי מכל החברות במדינה, מטמיעים את המידע ומפיקים לכם דו"ח אחד המראה את כל מה שיש לכם מכל החברות.

אנו בודקים את התכניות והביטוחים שלכם בכל החברות ומתייחסים לכפל/ חוסר ביטוח, מחירים אטרקטיביים בחברות אחרות ואפשרויות להוזלת דמי הניהול בפנסיה, בהשתלמות ובכל התכניות שלכם ומציעים לכם חלופות אטרקטיביות ומתייחסים לתכניות ולהתאמתם לצרכים האישיים שלכם כולל התייחסות לפיצויים שנצברו בתכניות.

לאחר ההמלצות שתקבלו אתם יכולים לבצע את השינויים דרך הסוכן שלכם, או בכל חברה ישירות או דרך כל מי שתחפצו. ניתן גם לבצע דרכנו כשירות עבורכם.

בצורה זו תדעו שהמידע בוצע עבורכם בצורה הכי אובייקטיבית וללא כל אינטרס אחר!

איתרנו ללקוח בפנסיה תכנית עם 1 מיליון ₪ שהצטברו לו בפיצויים והוא לא ידע עליהם.

איתרנו ללקוחה קופה עם יתרה של 230 אלף ₪ שלא ידעה על קיומה, הקופה נפתחה ע"י סבתא שלה שהלכה לעולמה ואף אחד לא ידע עליה.

בבדיקה זו אנו מוזילים כ – 25% בממוצע ממחירי הביטוח!

בבדיקה זו אנו משפרים את הכיסוי הביטוח ומבצעים בפחות כסף ביטוח טוב יותר!

כל מה שצריך לעשות - ללחוץ על הקישור, למלא את הפרטים, לחתום ואנו מבצעים הכול עבורכם,

לחצו כאן עכשיו

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.