הלוואות, הלוואה לכל מטרה, מינוף השקעה

הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה! בתנאים הכי אטרקטיביים!

צריך הלוואה? צריך אשראי? צריך כסף? רוצה למשוך קופה? רוצה למנף את ההשקעות?

במידה ואתם זקוקים לכסף מכל סיבה ויש לכם קרן השתלמות או קופת גמל, במקום למשוך אותם ניתן לקבל הלוואות אטרקטיביות יותר מהבנק או מכרטיס האשראי או כל גורם אשראי אחר ולא לצרוך ולמשוך את הכסף בקרן ההשתלמות או בקופת הגמל וכך ליצור יתרת כסף נוספת.

ישנם משקיעים המעוניינים למנף את ההשקעה שלהם ולכן אנו יוצרים להם יש מאין, ע"י ניהול קרן ההשתלמות בתנאים הטובים ביותר, לקיחת הלוואה מהקרן השתלמות או מקופת הגמל והפקדה באפיק השקעה בהתאמה אישית למשקיע.

החזר ההלוואה יכול היעשות או בהחזר עפ"י היכולות של המשקיע:

בלון – לא מחזירים קרן ולא ריבית של ההלוואה ובמועד פקיעת ההלוואה מחזירים הכול.

גרייס – החזר ריבית בלבד לאורך תקופת ההלוואה ובתום התקופה החזר חד פעמי של הקרן.

שפיצר – החזר הריבית וחלק מהקרן כל חודש עד תום הלוואה.

למעוניינים למנף – ניתן לבצע השקעה בכל אפיק שנבחר בהתאמה למשקיע ולגרוף רווח נוסף על כסף שאין בידך כיום, עדיפות להשקעה בריבית חסרת סיכון או רווח מובטח.

מעוניינים בהלוואה בריבית אטרקטיבית? פריים מינוס חצי עד פריים פלוס חצי, החזר עד 7 שנים ובכל צורת החזר, לדוגמה אפשרויות:

 

 

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.