חוות דעת משפטית

חוות דעת משפטית מוסמכת, פנסיוני, ביטוח פיננסים

לצערנו מעת לעת

מעסיקים,

חברות ביטוח

ובתי השקעות

אינם ממלאים אחר חובתם כלפי החוק וכאן אנו נכנסים לתמונה.

מעסיקים רבים אינם ממלאים אחר חובתם ומפקידים לעובד עבור פנסיה, ביטוח אבדן כושר עבודה וביטוח חיים כחוק, במקרה שאתם תובעים מקרה כזה וזקוקים לחוות דעת משפטית מוסמכת, מה החוק אומר על זה, או מה היה קורה אם הייתם מבוטחים, מה הייתם זכאים מחברות הביטוח.

אנו בודקים כל מקרה, ונותנים חוות דעת מוסמכת ומקצועית על המקרה הספציפי הנדון.

לדוגמה - נפגעתם במהלך העבודה ונקלעתם למצב של אבדן כושר עבודה והמעסיק לא הפקיד לכם עבור ביטוח זה ואינכם זכאים בעקבות כך לקצבת אבדן כושר, אנו בודקים ומחשבים את המקרה מה גובה הקצבה שהייתה מתקבלת אצלכם במידה והייתם מבוטחים וכך בית משפט או מגשר או גם אי הסכמה עם המעסיק יכולה להגיע להסכם על הסכום המגיע

אנו מספקים חוות דעת לכל מקרה נדון בעניין פנסיוןני, ביטוח ופיננסים בתחום עיסוקנו ובתחום ההסמכה שלנו.

במידה ואתם טוענים שחברת הביטוח לא מספקת לכם פיצויים כספיים כפי שמגיע לכם בפוליסה אנו נותנים חוות דעת משפטית על העניין הנדון ובמידה וחברת הביטוח אינה מסכימה לזאת אנו מכניסים עו"ד מומחים בעינייני ביטוח לתביעת התגמולים המגיעים לכם.

כמו כן במידה ואתם במהלך משפט או תביעה או גישור אנו מספקים חוות דעת מקצועית על הנושא הנדון

 

פנו אלינו למידע נוסף

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.