ייעוץ פיננסי

תכנון פנסיוני ופיננסי

מה אם הייתם יכולים להגדיל את הכסף שלכם בעוד 20%, רק ממה שיש לכם כעת
כדי שתוכלו לנסוע לחופשה עם היקרים לכם, לטייל ולחיות ברמת חיים סבירה בגיל הפרישה
לדוגמה מי שמנהל את ההון שלו עם גורמים מקצועיים רמת החיים שלו גבוה יותר
וזה לא הכול, תייצרו לעצמכם גמישות בקבלת הכספים בכל עת, תתאימו את הכסף שלכם לצרכים שלכם ואפילו זה יעלה לכם פחות ותרוויחו יותר
למידע נוסף כאן

 

תכנון פנסיוני פיננסי נועד למקסם את החסכונות הפנסיוניים והפיננסיים שלכם לצרכים האישיים שלכם, להפחית עליות ניהול, למקסם את הרווח האפשרי ולבצע אופטימיזציה להרחבת האפשרויות הצפויות מהתוכניות בכל גיל, בכל מצב ובכל עת! גמישות מרבית לפי כל צורך.

ביצוע תכנון כזה יכול לחסוך לכם כסף רב, דוגמה חשובה לכך היא מלקוח שהגיע אלינו לביצוע התכנון והצליח להציל 2 מיליון ש"ח שהיו נשארים בקרן ולא הולכים למוטבים/ שארים שלו במקרה של מוות (שקרה לאחר מכן לצערנו).

ביצוע תכנון פנסיוני אינו מצריך מכם כל טרחה - בחתימה דיגיטלית פשוטה, אתם נותנים לנו הרשאה לקבל מידע עבורכם מכל החברות, אנו פונים לכל החברות ומאתרים את כל התכניות הקיימות לכם, כולל דמי ניהול, שנות הפקדה, רווחים וכל מידע אחר הנדרש,

לאחר שכל המידע בידינו אנו מנתחים אותו ומשווים אותו לחלופות אטרקטיביות יותר, בודקים עלויות, רווח אפשרויות משיכה, היבטי מס ועוד.

לחלופין אנו בודקים בכל החברות חלופות אטרקטיביות יותר מהתכניות הקיימות מבחינת רווחים צפויים, עלויות ניהול, אפשרויות משיכה, התאמה לצרכים האידיים כולל יצירת תזרים מזומנים עכשווי מהחיסכון העתידי!  וניצול הטבות מס, זהו תהליך שאורך כשבוע.

אנו נפגשים ופורשים בפניכם את כל האפשרויות, אתם מחליטים על האפשרויות הטובות ביותר עבורכם מתוכם ואנו מבצעים הכול, כולל ניהול דינמי לאורך כל הזמן, שינוי תכניות בעת הצורך, אתם מקבלים גישה אצלנו באתר מאובטחת לצפות בכל התכניות שלכם מכל החברות במקום אחד, קבלת דו"ח חודשי/רבעוני/ שנתי לפי הצורך שלכם, התייעצות בכל עת ובכל שינוי והכול בצורה מקצועית וחמה.

זוהי הדרך היחידה להפיק מהאפשרויות הפיננסיות שלכם את המקסימום האפשרי בכל עת ולכל עניין!

ניתן לקבל מאיתנו טלפונים של לקוחות מרוצים המתנהלים דרכנו כבר כ 20 שנה ובתקופה זו עשו רווח המקסימלי האפשרי.

אשמח לענות לכם לכל שאלה בוואצאפ, תיבת הקשר כאן למטה, מייל או כל דרך אחרת שנוחה לכם,

מוזמנים בכייף

למידע נוסף לחץ כאן 

 

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.