פרישה, סיום עבודה, ייעוץ פרישה, קיבוע זכויות, 161

תכנון יעוץ פרישה

תכנון ויעוץ פרישה, סיום עבודה, שחרור פיצויים, טפסי 161 וקיבוע זכויות

בין אם אתם מדלגים בין עבודות, לפני פרישה ויציאה לפנסיה ובין אם סיימתם עבודה, בוודאי שהצטברו לכם כספי פיצויים, מענקים, פנסיה וחסכונות נוספים שיש לבנות מהם תזרים מזומן או משיכת הפיצויים הנועדו לאפשר לכם לא לרדת ברמת החיים ולהזרים הכנסה קבועה, או ליצור סכום לכל צורך שלכם ולחפש מקלטי מס על מנת לשלם כמה שפחות מס על כספים אלו.

תכנון הפרישה מאפשר לחסוך כסף רב בהקטנת המיסוי ובאלטרנטיבת מיסוי אופטימלית עבור הלקוח על מענקי פרישה, פנסיה ואו קצבה ועל חסכונות נוספים אפשריים ויוצר תזרים מזומנים לפי הצורך האישי.

זה חשוב גם עבור סיום העסקה בחברה ולאו דווקא ליציאה לפנסיה, לצורך חיסכון רב בכספי מיסוי על מענקי פרישה ותכנון הוני עתידי,

חשוב מאד לבצע טרם סיום העבודה מכיוון שיש מהלכים שלא ניתן לבצע לאחר סיום העסקה, במידה ולא ביצעתם טרם סיום העבודה גם חשוב לבצע בדיקה אם ניתן להטיב רטרו ולחסוך מס רב!

התכנון מתחשב במין, גיל, מצב משפחתי, פער הגילאים בין בני הזוג והשפעתם על הקצבה הצפויה, מצב בריאותי רפואי, אפשרויות הפקדה ואו שילוב בין האפשרויות, אפשרות לקבל קצבה מוכרת במס וניצול כל האפשרויות לפי התכניות הפיננסיות האפשריות לפי המצב הפיננסי הכלכלי של לקוח.

בפגישה עם מומחה לתכנון פרישה תקבלו:


תכנון פרישה הכולל
ליווי והכוונה מקצועי לפורשים, באמצעות מתכנני פרישה מומחים וניתוח מקצועי של תיק
הנכסים וחסכונות לגיל הפרישה.


תכנון היבטי מס בתהליך הפרישה
ניצול הטבות מס לצורך מקסום ההכנסות בשנות הפנסיה והכוונה למזעור חבות המס.
בחינת אפשרויות לקבלת קצבה חודשית
בחינת האפשרויות לקבלת קצבה מרבית מבין המוצרים הפנסיונים העומדים לרשות הלקוח,
בהתאם לקצבת היעד שביקש הלקוח.


תכנון עתיד כלכלי
מתן פתרונות פיננסים ייחודים בשלב הפרישה, בהתאם לצרכים ולהעדפות של הלקוחות.
העברה בין דורית
הסבר וסיוע בהיבטי הורשה בחסכונות הפיננסים והפנסיונים של הלקוחות.

 

כיצד התהליך מתבצע?

אנו מבצעים עבורכם איתור של כל המידע הפיננסי ללא צורך באיסוף מידע על ידכם, כולל טיפול בסיומי עבודה והצגת אפשרויות יצירתיות לתזרים מזומנים ולקביעת טיפול בכספי הפיצויים ולחסכון אופטימלי בכספי המיסוי.

אנו מבצעים מס' סימולציות על האפשרויות הטובות ביותר עבורכם לבחירתכם וטיפול בתכניות הפנסיוניות בהתאם ואתם מחליטים על האופציה הכי אטרקטיבית עבורכם.

בנוסף אנו מטפלים בקיבוע זכויות וניצול הפטור המקסימלי האפשרי עבורכם בהתאמה אישית, על פנסיה, היווני הון, מבצעים גם הוון פטור ממס ועוד עפ"י הנתונים שלך.

בדרך זו תחסכו כסף רב!

אנו מנצלים ומשלבים מכשירים פיננסיים רבים כגון:

הפקדה לתכנית פיננסית ומשיכת אנונה חודשית

הפקדה לקופה לפי תיקון 190 וביצוע היוון לפי הצורך

משיכה לשיעורין מקופת גמל וקרן השתלמות כאנונה

הפקדת סכום גבוה לתכנית מתאימה ומשיכה חודשית ממרכיב הרווח בלבד ללא פגיעה בקרן.

אנו מבצעים כל תכניות אלו מכל החברות הקיימות

תכנון מוקדם ושימוש מושכל במכשירים הפיננסיים העומדים לרשותנו מכל החברות יאפשרו לך ליהנות מהכנסה חודשית ראויה, לצד סכומי הון  למימוש הנאות החיים ויאפשרו לך רווחה כלכלית לפי הצורך שלך ושקט נפשי המבטיח אריכות ימים  בבריאות טובה.

*דוגמה לקוח ביצע בגיל הפרישה 67 הכול לבד ולאחר מס' שנים פנה אלינו לבצע משיכה של כספי הפיצויים שהוא תכנן להשתמש בם עבור בניה של בית, לצערנו בגיל הפרישה הוא חתם על מסמכים בקרן הפנסיה לקבל קצבת פנסיה, הוא לא ידע שחתם שהפיצויים יהיו חלק מקצבה זו, כיום לא ניתן לחזור אחורה וכך הוא הפסיד כמה מאות אלפי ₪, בתכנון פשוט אצלנו היה מבצע בהתאם לרצונותיו והיו עומדים בידו היום עוד כמה אלפי ₪ לבניית בית החלומות שלו בפנסיה,

*הידעת?? אם אתה יורד באחוזי המשרה והדבר לא מדווח בצורה נכונה או לחילופין אם השכר לקראת סיום העבודה קטן, זהו אירוע משמעותי עבורך שמקטין בצורה משמעותית את הפטור ממס על מענק הפיצויים דבר שיגרום לך לשלם מס מיותר בסך עשרות אלפי ש"ח, ניתן להימנע מכך ע"י בדיקה ותכנון פרישה נכון מהעבודה טרם הקטנת השכר והדיווח. לאחר שהמשכיות העבודה מתבצעת לא ניתן לחזור חזרה! זהו אירוע השווה לך עשרות אלפי ש"ח.

קראו כתבה על פרישה בעיתון מקבוצת הארץ עלינו - הקלק כאן

לפרטים נוספים פנו אלינו 

תכנון הפרישה/ סיום העסקה כולל:

*בדיקת כדאיות הכולל תכנון מס ובחירת אפשרות למיסויי פיצויים, מענקים ופנסיה 

*טיפול בטפסים למס הכנסה לצורך קבלת אישורי מס מתאימים עפ"י בחירת הפורש

*ניתוח תכניות גמל, השתלמות, פנסיה וביטוח

* לווי אישי לאחר הפרישה

*תכנון תזרים מזומנים לאחר הפרישה

*עדכון מוטבים ושארים בתכניות למקרה של פטירה

ועוד 

*לפרטים נוספים תמלאו את תיבת ההודעות כאן מטה בצור קשר*

מצורפת המלצה מלקוח מרוצה 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.