איך בוחרים קרן השתלמות

השוואת קרנות השתלמות, קרן השתלמות

איך בוחרים קרן השתלמות

מה זה קרן השתלמות?

קרנות השתלמות הן מכשיר ההשקעה האטרקטיבי ביותר – הן מגלמות הטבת מס גדולה בשלב ההפקדה לקרן (ההפקדות מוכרות לצורכי מס), והטבות מס במימוש הקרן (פטור ממס רווח הון בשיעור של  25% עד תקרת המס). ההטבות האלו ניתנות למרות שלא מדובר במוצר פנסיוני לטווח ארוך; קרן השתלמות היא מוצר לטווח בינוני – 6 שנים, אם כי, בזכות ההטבות, החוסכים, במקרים רבים נשארים במכשיר לתקופות ארוכות יותר.

מבחן התשואה, מרכיבי ההשקעה ומבחן שארפ

בוחרים קרן השתלמות בהתאם לשני מבחנים - המבחן הראשון הוא מבחן התשואה, כשלמעשה בודקים מי הקרנות שסיפקו את התשואה הגבוהה ביותר? אתם תקבלו את הקרנות המובילות בתשואה באתר האוצר ובאתרים פיננסים, רק שזה עדיין לא סוף הבדיקה. המבחן השני הוא מבחן שארפ – מדד פופולרי (שגם האוצר נצמד אליו בדירוגי הקרנות) שמבטא את הערך שהשיג מנהל ההשקעות של הקרן בהינתן הסיכון. ככה בעצם משווים תפוזים לתפוזים, קרנות השתלמות לקרנות השתלמות, ככה יודעים מי באמת השיגה ביצועים טובים יותר. אנחנו כצרכנים פיננסים נוטים להתייחס לתשואת הקרן ופחות למדדי סיכון לרבות מדד שארפ, אבל בפועל מדד שארפ (ומדדים אחרים) מספרים לנו סיפור אמיתי יותר מתשואה. כמו כן אנו בוחנים את מרכיבי ההשקעה, פיזור סיכונים בתוך הקרן, בוחנים את מנהל ההשקעות, ומקבלים סקירות מכל מנהל קרן באופן שוטף וחודשי ומחליטים עבור הלקוח האם זוהי הקרן הטובה ביותר עבורו או שמחליטים לנייד אותה למקום טוב יותר מבחינת נתונים אלו.

אז כשאתם שומעים או מציעים לכם קרן השתלמות, ומספרים לכם על התשואה הטובה שלה, או על דמי ניהול נמוכים, תשאלו ותבחנו גם את מדד שארפ שלה ביחס לקרנות ההשתלמות האחרות בקטגוריה שלה וגם את מרכיבי ההשקעה ואת פיזור הסיכונים בקרן. רפאל כהן – ניהול פיננסי אישי הנו מנוסה מזה שנים רבות בתחום קרנות ההשתלמות, ועד כה סייע לעשרות רבות של לקוחות להוזיל עלויות ולחסוך הרבה יותר. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים על מנת לקבל הכוונה ראשונית ללא עלות וללא התחייבות.

לפרטים נוספים תמלאו את הפרטים בתיבת צור קשר כאן למטה

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.