ניהול ההון המשפחתי ואו האישי מיועד ראשית להגדיל את ההון, שיהיה מותאם לצורך האישי שלנו,

שיהיה גמיש למשיכות לפי הצורך שיתפתח, שיהיו בו פיזור סיכוני השקעה ושיהיה מגוון בין אפשרויות ההשקעה המגוונות בארץ ובעולם.

 

בעבר אפיק זה היה אפשרי רק ללקוחות אמידים אך כיום ניהול מסוג זה פתוח לכל לקוח.

תיקי השקעה מסוג זה המתנהלים דרכנו מניבים בין 15% - 20% שנתי ממוצע נטו למס בסיכון גבוה וטווח להשקעה ארוך, ובטווח בינוני ובסיכון נמןך מניבים בין 5% -10% שנתי ממוצע נטו למס.

אנו משלבים את הניהול בין כ 20 גופי השקעה הקיימים ומגוונים את ההשקעה בהשקעות אלטרנטיביות,

שוק ההון, אשראי, נדל ן, מטבעות ווירטואליים וכל סוג השקעה המניב

אנו משלבים בשוק ההון את החלק המנייתי ובהשקעות אלטרנטיביות את החלק הסולידי שבדרך זו מניב יותר מאשר החלקים הסולידיים בשוק ההון,

אנו ממנפים את ההשקעה לפי ההתאמה ללקוח.

הכול מבוצע באופן אישי ודיסקרטי וכך הלקוח אינו חשוף לכל הגופים המנהלים והנו בקשר אישי רק עם איש מקצוע 1.

הלקוח מקבל גישה אצלנו באתר לצפיה אונליין בכל תיק ההשקעות מכל החברות במקום 1 ובעמוד 1 אשר מתעדכן בכל עת.

גילינו לאורך השנים שלקוח מרוצה לא עוזב ולכן אנו דואגים שהלקוח יהיה מרוצה בכל עת,

אנו מבצעים שינויים מעת לעת לפי הצורך ואו השינויים הנערכים בתחום,

אנו מרכזים את הטיפול ב 360  הכולל בקרנות הפנסיה, גמל, השתלמות, ביטוח, כסף פנוי, תיק מנוהל, תוכניות פיננסיות והשקעות אלטרנטיביות.

אנו מפוקחים ע"י משרד האוצר וע"י הרשות לני"ע ומחזיקים ברישיונות מתאימים

הניהול דרכנו הנו אטרקטיבי ביותר מבחינת עלויות ניהול ביחס לאלטרנטיבות אחרות הקיימות.

אענו מציעים פגישת הכרות שתפרוס את מגוון האפשרויות ללא עלות,

פנו אלינו

לחברה שיש לה הון אפילו קטן והיא מעוניינת שהוא יהיה נזיל עבורה להשקעות בחברה או לכל דבר אחר, אין כיום פתרונות השקעה שגרתיים ורוב החברות משאירות את ההון בעו"ש שצועד אחורה:) ונשחק!

האפשרות הרגילה היא לנהל תיק השקעות אבל החסרונות מרובים מכיוון שעלויות הניהול גבוהות מאד וזמינות הכסף היא אינה מיידית, והיתרה נתונה לתנודות קיצוניות לטווח קצר, שאר ההשקעות אינן פתוחות ואפשריות לחברה בע"מ.

פתרון מעולה עבור השקעה להון חברה הוא ע"י מטבעות וירטואליים, הכסף זמין מיידית, פוטנציאל הרווח הינו גדול.

דרכנו ניתן להתאים את ההשקעה עפ"י הצורך של החברה, אנו ממירים את המטבע, מבצעים את כל הרכישה דרך בנק ישראלי מפוקח, כולל פתיחת ארנק חם/קר, ללא גישה שלנו לארנק ובמכירה אנו מנכים מס רווח הון במקור.

מינימום השקעה 20,000 $

עמלת פעולה 3.5% - 4% תלוי במטבע, ביטקוין או אטריום.

ביצוע קניה/ מכירה מיידי, נזילות מיידית.

מרגישים שאינכo מבינים בתחום כדי לפעול? תספרו לנו ונדאג להדרכה עם אנשי מקצוע מהשורה הרונה,

לפרטים נוספים פנו אלינו

 

העולם השתנה. גמלאים שפורשים היום מבלים שנים ארוכות בפנסיה, בין היתר לאור התארכות תוחלת החיים. בשנים אלה ההכנסה המרכזית היא קצבת הפנסיה, ולכן רצוי למקסם ככל שניתן את ההטבות הניתנות לבני הגיל השלישי במגוון תחומים

 

גמלאים מבלים היום הרבה יותר שנים בפנסיה ביחס לעבר, והמשרד לשוויון חברתי נערך לכך כבר מהיום


אזרחים ותיקים יכולים ליהנות ממגוון הטבות בתשלומי מים או חשמל, וגם בתחומי החיסכון הפנסיוני או ההשקעות


נשים מגיל 62 וגברים מגיל 67 שמתחילים לקבל קצבת פנסיה, יכולים ליהנות מפטור מס בעבור חלק מהקצבה

תוחלת החיים שלנו הולכת ומתארכת ככל שעובר הזמן. המשמעות היא שגמלאים שוהים היום יותר שנים בפנסיה מבעבר, כך שתקופה זו יכולה להגיע אפילו לעשרים שנים או יותר. המשרד לשוויון חברתי נערך כבר היום לכך שאוכלוסיית האזרחים הוותיקים בישראל תכפיל עצמה בעוד כעשרים שנים. כדי לשהות יותר שנים בפנסיה יש צורך בגב כלכלי איתן ובניהול חכם יותר של המשאבים שנצברו במהלך שנות העבודה. בתור גמלאים ישנה שורה ארוכה של הטבות שניתנות מטעם המדינה, וחשוב להכיר אותן ולמקסם אותם כלל שניתן. ידע הוא כוח, ואם נדע יותר על ההטבות שמגיעות לנו נוכל להוציא את המיטב משנות הפרישה המתארכות ואולי אף לממש בהן את כל מה שחלמנו ולא יכולנו להגשים במהלך שנות העבודה האינטנסיביות.

 

אזרחים ותיקים יכולים ליהנות ממגוון זכויות והטבות באמצעות הנפקת תעודת אזרח ותיק המעניקה הטבות רבות ומגוונות. כמו למשל בתשלומים שוטפים של מים או חשמל, דיור, תחבורה ציבורית, ארנונה, תרבות הפנאי וגם בתחומים כמו החיסכון הפנסיוני או השקעה בשוק ההון. כך למשל, אזרחים ותיקים המקבלים קצבת זקנה זכאים גם להנחה של עד 25% בתשלום הארנונה, ומקבלי גמלת סיעוד מהמוסד לביטוח לאומי יכולים לקבל הנחה של עד 70% בתשלום הארנונה. הטבות אלה יכולות להסתכם בסכומים של מאות שקלים בחודש וניתן למצוא את הפירוט המלא באתר של המשרד לשוויון חברתי.

 

פטור ממס על קצבת הפנסיה

הטבה משמעותית נוספת ניתנת לגמלאים גם בתחום החיסכון הפנסיוני. לאחר הפרישה, הפנסיה היא למעשה תחליף למשכורת החודשית ששכירים התרגלו לקבל לאורך שנות העבודה. נשים מגיל 62 וגברים מגיל 67 שמתחילים לקבל קצבה פנסיונית, יכולים ליהנות מפטור מתשלום מס בעבור חלק מהקצבה. מימוש ההטבה, שלא ניתנת בצורה אוטומטית אלא מחושבת בצורה פרטנית לכל חוסך/ת, מתבצע באמצעות פנייה יזומה לרשות המיסים על מנת לקבל את הפטור. בנוסף, חשוב שגמלאים יוודאו מול קרן הפנסיה שלהם שהם מקבלים הטבות נוספות כמו נקודות זיכוי, ומבצעים תאום מס במקרה שבו קיימים מספר מקורות הכנסה מעבודה גם לאחר מועד תחילת קבלת הקצבה הפנסיונית.

 

גם בתחום ההשקעות גמלאים יכולים ליהנות מהטבות מס משמעותיות וייחודיות, כאשר היום קיימים מגוון מכשירי השקעה שניתן להתאים לכל צורך. בין מכשירים אלה ניתן למנות למשל קופת גמל במסגרת תיקון 190, או קופת גמל להשקעה שניתן לייעד כחיסכון עבור הילדים או הנכדים. גמלאים שנולדו לפני שנת 1948, למשל, זכאים לפטור ממס רווח הון על פיקדון בנקאי ו/או על רווחים מפוליסת חיסכון (עד לתקרה הקבועה בחוק). על פיקדון שקלי בבנק משולם בדרך כלל מס רווח הון של 15% על הרווח הנומינלי ובפוליסה שיעור המס עומד על 25% מהרווח הריאלי. מדובר בהטבה שיכולה להגיע לסכום משמעותי והיא ניתנת באופן אוטומטי בעת שחרור הפיקדון בבנק או באמצעות פנייה לרשות המיסים כאשר מדובר על פוליסת חיסכון.

 

מכשירי ההשקעה מאפשרים בנוסף לתכנן נכון את נושא ההעברה הבין דורית. כמעט בכל מכשיר השקעה ישנה אפשרות לקבוע מוטבים, כלומר להחליט למי ישולמו הכספים לאחר הפטירה. אם לא ימונו מוטבים, הכספים ישולמו ליורשים החוקיים, מה שמצריך הוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה – הליך מורכב שעשוי לקחת זמן. כדי שזה יקרה, יש לדאוג מראש למינוי המוטבים ועדכון שלהם במידת הצורך. בכל מקרה, בטרם קבלת ההחלטה חשוב להתייעץ עם בעל/ת רישיון פנסיוני שיסייעו באפיון הצרכים והמטרות ויכלו להתאים את מכשירי ההשקעה לצורך הייחודי של כל חוסך/ת.

במיוחד בתקופה זו אנו חשים ומוקירים בחשיבות של הכנסה פאסיבית, שיכולה לכלכל אותנו בכל מצב, גם שאנו לא עובדים, גם כשאין הכנסות אחרות ואו חלילה במקרה של חולי,

ניתן לקבל הכנסה פאסיבית מהרווח של כל השקעה, הרווח יכול לנוע בין 5% ועד 20% מההשקעה, תלוי בסוג ההשקעה ובאופי ההשקעה המותאם לצורך האישי שלכם,

במידה ואין סכום להשקיע או שרוצים למנף השקעה קיימת, ניתן -

לבצע משכון על נכס קיים ולקבל משכנתה ואותה להשקיע ולמשוך את הרווח לאחר עלות הריבית של המשכנתה,

ליטול הלוואה לכל צורך מהבנק, קרנות השתלמות, קופות גמל, תכניות חיסכון, רכב, או כל אפשרות אחרת שתיתן לכם סכום השקעה ראשוני,

לאחר שנטלתם את הסכום, נשקיע אותו בהתאם לצורך האישי שלכם ונבצע משיכה אוטומטית חודשית ישירות לחשבון הבנק שלכם, ללא צורך בניהול, הוצאות, השקעת זמן וכו'.

למי שאין כל הון התחלתי ואו נכס למשכון צריך להתחיל ליצור הון ראשוני ע"י הפקדה חודשית לחיסכון, עד שייווצר הון ראשוני המאפשר משיכת הרווח הריאלי,

לפרטים על האפשרויות פנו אלינו

 

 

עוד מוקדם לחגוג את סופה של המגיפה, אך התחסנות הציבור כנגד נגיף הקורונה נושאת עימה תקווה לסיומה של התקופה הקשה ותחילתה של תקופה חדשה ואופטימית.

אנו מלאי ציפייה לדעיכת המגיפה ולחידוש פעילות התעופה והתיירות ונערכים בהתאם לעדכון שוטף של מפרט הכיסויים ,התעריפים ותנאי החיתום.

כצעד ראשון לקראת החזרה לשגרה, אנו מבקשים לעדכנך בשינויים אשר יהיו זמינים לציבור לקוחותינו החל מתאריך ה-1 בפברואר 2021 :כיסוי לנסיעות לארה"ב


החל מה-1 בפברואר, ניתן יהיה לרכוש ביטוח נסיעה לארה"ב וזאת בכפוף לקבלת אישור על חיסון המבוטח ("דרכון ירוק" או מסמך דומה).
ילדים עד גיל 16 הנוסעים במסגרת תא משפחתי יהיו פטורים מהצגת אישור על חיסון בנסיעה לארה"ב.
ביטוח בכל גיל ובכל מצב רפואי

בדומה לשנים קודמות, מחוסנים בכל גיל ובכל מצב רפואי יוכלו לשוב ולרכוש ביטוח לנסיעתם אצלנו.

בסמוך למועד השקת הכיסוי לארה"ב יהיו לנו מחירונים מעודכנים לארה"ב ולשאר מדינות העולם.

לפרטים נוספים, אנו זמינים עבורך בכל עת.

איחולינו הלבביים לשנה אזרחית מוצלחת בסימן חזרה מהירה לשגרה!

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.