ניהול ההון המשפחתי ואו האישי מיועד ראשית להגדיל את ההון, שיהיה מותאם לצורך האישי שלנו,

שיהיה גמיש למשיכות לפי הצורך שיתפתח, שיהיו בו פיזור סיכוני השקעה ושיהיה מגוון בין אפשרויות ההשקעה המגוונות בארץ ובעולם.

 

בעבר אפיק זה היה אפשרי רק ללקוחות אמידים אך כיום ניהול מסוג זה פתוח לכל לקוח.

תיקי השקעה מסוג זה המתנהלים דרכנו מניבים בין 15% - 20% שנתי ממוצע נטו למס בסיכון גבוה וטווח להשקעה ארוך, ובטווח בינוני ובסיכון נמןך מניבים בין 5% -10% שנתי ממוצע נטו למס.

אנו משלבים את הניהול בין כ 20 גופי השקעה הקיימים ומגוונים את ההשקעה בהשקעות אלטרנטיביות,

שוק ההון, אשראי, נדל ן, מטבעות ווירטואליים וכל סוג השקעה המניב

אנו משלבים בשוק ההון את החלק המנייתי ובהשקעות אלטרנטיביות את החלק הסולידי שבדרך זו מניב יותר מאשר החלקים הסולידיים בשוק ההון,

אנו ממנפים את ההשקעה לפי ההתאמה ללקוח.

הכול מבוצע באופן אישי ודיסקרטי וכך הלקוח אינו חשוף לכל הגופים המנהלים והנו בקשר אישי רק עם איש מקצוע 1.

הלקוח מקבל גישה אצלנו באתר לצפיה אונליין בכל תיק ההשקעות מכל החברות במקום 1 ובעמוד 1 אשר מתעדכן בכל עת.

גילינו לאורך השנים שלקוח מרוצה לא עוזב ולכן אנו דואגים שהלקוח יהיה מרוצה בכל עת,

אנו מבצעים שינויים מעת לעת לפי הצורך ואו השינויים הנערכים בתחום,

אנו מרכזים את הטיפול ב 360  הכולל בקרנות הפנסיה, גמל, השתלמות, ביטוח, כסף פנוי, תיק מנוהל, תוכניות פיננסיות והשקעות אלטרנטיביות.

אנו מפוקחים ע"י משרד האוצר וע"י הרשות לני"ע ומחזיקים ברישיונות מתאימים

הניהול דרכנו הנו אטרקטיבי ביותר מבחינת עלויות ניהול ביחס לאלטרנטיבות אחרות הקיימות.

אענו מציעים פגישת הכרות שתפרוס את מגוון האפשרויות ללא עלות,

פנו אלינו

קצת מידע על הנכסים הלוהטים האלו שלא הרבה מבינים בהם ועקב כך חוששים מהם.

מטבעות קריפטוגרפיים הפכו ללהיט השקעות והפכו אנשים רבים למתעשרים חדשים, כמו כן הם משמים להונאות כי זה כסף שלא ניתן לעקוב אחריו ומצד שני ניתן לשלמו אונליין ללא חשיפה.

זה מהווה יתרון וחיסרון,

יתרון לרכישת מוצרים ותשלומים לכל מקום בעולם, יתרון להשקעה נזילה, אפיק השקעה נוסף, העברות כספים לכל מקום בעולם, המרת מט"ח.

החסרונות הינם כפי שציינו תשלום נוח להונאות, לא ידידותי לסביבה, סיכון שער בטווח הקצר.

מה זה קריפטו ומה עושים עם ביטקוין
"מטבעות קריפטו" הם מונח המשמש לקבוצה רחבה של נכסים דיגיטליים שהחלו להתקיים ב־2009 עם הביטקוין. יש אלפים, אבל רק כתריסר מהם בעלי גודל משמעותי ועתיד פוטנציאלי.

הרעיון הבסיסי הוא שמטבעות קריפטו עובדים על רשתות תוכנה, בהן מחשבים רבים מריצים עותקים נפרדים של אותה תוכנית. המחשבים קשורים זה לזה אבל אין אף מחשב אחד ששולט ברשת. בשפת הביטקוין, זו רשת "מבוזרת".

לרשתות המחשבים האלה שני שימושים עיקריים: אחד הוא לעבד עסקאות, השני הוא לשמור את מאגר הנתונים שרושם ומאחסן את העסקאות האלו. באופן כללי, העסקאות מעובדות ב"בלוקים", שאחר כך קשורים בסדר כרונולוגי בשרשרת ("chain"). לכן התוכנה נקראית בלוקצ'יין.

כל אחד יכול להוריד ולהריץ את התוכנות האלה; הן תוכנות "קוד פתוח". מאגר המידע בו נרשמות העסקאות, הנקרא לרוב פנקס רשימות, זמין לצפייה על ידי כל מי שרוצה.

זה מוודא שאף אחד ברשת לא מזייף את המטבע או מוציא פעמיים את אותם מטבעות. היסטוריית העסקאות מוסכמת באופן קיבוצי על ידי כל אחד מהמחשבים כך שאי אפשר לשנות אותה אחר כך. העסקאות הן קבועות.

לאנשים המריצים את התוכנות האלה יש תמריץ: תחרות עם פרס כספי. הם מתחרים אחד נגד השני כדי לחבר יחד בלוק של עסקאות. הבלוק הראשון שמוכר על ידי הרשת מזכה את המחשב שיצר אותו בכמה מטבעות חדשים. כיום, הפרס עומד על 6.25 יחידות ביטקוין, המוטבעים כל בערך 10 דקות. אלה ה"כורים" של הביטקוין, כינוי שניתן להם בגלל שמה שהם עושים זה כמו לכרות זהב.

התחרות עושה שני דברים: נותנת תמריץ לאנשים לשמור על הרשת והיא גם המנגנון דרכו נוצרים מטבעות חדשים.

מה שהביטקוין הבטיח היה אלטרנטיבה למערכת הפיננסית הקיימת, והוא גירה עצב חשוף אצל הרבה אנשים לאחר המשבר הכלכלי העולמי. "ביטקוין" הפך לתנועה חברתית לא פחות מאשר למוצר טכנולוגי. זו סיבה אחת שהיו לו כל כך הרבה עוקבים: תומכי הקריפטו האמינו שהם גורמים למהפכה כלכלית לקרות.

מעבר לכך, בגלל שהביטקוין הוצא כתוכנת קוד פתוח, כל אחד יכול לקחת את הקוד וליצור גרסה משלו. כך ניתן לשנות אותו שיפעל באופן שונה, או לשנות אותו לגמרי לטובת שימושים אחרים. לכן יש אלפי פלטפורמות קריפטו שעושות דברים שונים, הכל מגרסאות מבוזרות של מערכות הפעלה (אתריום), שירותי בנקאות דיגיטליים (DeFi), רשתות של שרשראות אספקה (IBM ואחרות), ואפילו סוגים חדשים של מוצרים שניתן לאסוף ופריטי אמנות (NFT, או אסימונים שאינם בני חליפין). זה ניסוי ענק, בשידור חי, ביישום טכנולוגיה חדשה.

 הביטקוין עלה לכמעט 70 אלף דולר ב־2021, לעומת בערך 30 אלף דולר בסוף 2020. עם זאת, כל ביטקוין ניתן לחלוקה עד שמונה מקומות אחרי הנקודה העשרונית, כלומר בכל מטבע ביטקוין יש 100 מיליון יחידות קטנות (המכונות סאטושי). לכן, אפשר לקנות כמעט כל כמות של ביטקוין שרוצים.

איך קונים מטבע? 
במקור, הרעיון של הביטקוין היה שמורידים את התוכנה ומריצים גרסה עצמית שלה, ו"כורים" מטבעות ביטקוין חדשים בעצמך. כל אחד היה הבנקאי של עצמו, ברעיון של "ריבונות עצמית".

בפועל, עם זאת, זה מסורבל מדי - ויקר - עבור רוב האנשים. הדרך הנפוצה ביותר לקנות ביטקוין היא דרך בורסת קריפטו כמו Coinbase או Gemini, או תוכנת בורסה ניידת כמו רובין הוד, פייפל או WeBull.

ניתן לבצע רכישה בטוחה ומפוקחת דרכנו - קרא כאן

ממה צריך להישמר?
הרבה מאוד דברים. בגלל שהקריפטו הוא תחום כל כך חדש, וברובו לא היה נתון לרגולציה או רק לרגולציה קלה ביותר, ישנם המון מקרים של תרמית. מועצת המסחר הפדרלית מזהירה משקיעים להיזהר מהזדמנויות המבטיחות להרוויח הרבה כסף בזמן קצר, או המבקשות לגייס משקיעים אחרים, המציעות כסף מובטח או כסף בחינם, או מכילות הבטחות עד השמיים אך כוללות מעט פרטים.

באופן כללי, עדיף להתרחק מכל הצעת השקעה שנעשית דרך רשתות חברתיות, בעיקר אם הן מגיעות אליכם. אני מקבל כל העת הודעות דואר אלקטרוני מקוראים שלא שעו לאזהרה הזו ורומו. ותעשו את המחקר שלכם על כל מנהל השקעות או הצעה. אם אתם לא מצליחים ללמוד מספיק ולהרגיש נוח, תמשיכו הלאה.

איך עושים כסף?
קניית ביטקוין היא לא כמו קניית מניה או אגרת חוב. כשמחזיקים ביטקוין, לא מחזיקים בחלק מחברה. עושים כסף מביטקוין בדרך אחת: על ידי מכירתו למישהו אחר תמורת יותר כסף ממה שקניתם אותו.

יש חלק אחד מתפתח בשוק הקריפטו הנקרא defi, קיצר של פיננסים מבוזרים. אלה שירותים דמויי בנקים המאפשרים להלוות או ללוות כסף כנגד אחזקות הקריפטו שלכם. אם אתם מלווים כסף, אתן יכולים להרוויח ריבית הנעה לרוב בין 5% ל־20%. אם אתם לווים, אתם יכולים לקחת את הקריפטו שלוויתם ולהשקיע אותו במקומות אחרים בשוק, שוב, בתקווה למכור תמורת יותר ממה שקניתם אותו.

עם זאת, ה־defi הוא תחום חדש, ואין בו כמעט שום סטנדרט עסקי. כמעט פעם בשבוע, קורה הפסד כספים. לעתים קרובות מאוד, מקודד עם רצון רע מוצא נזק בתוכנת defi ומרוקן את החשבונות. לפעמים, תוכנות גרועות מתרסקות ומוחקות היסטוריית עסקאות. לפעמים, הפלטפורמות נוסדו רק כדי לגנוב כסף (נוהג המכונה "משיכת השטיח"). חברת המחקר Elliptic מעריכה שבשנת 2021 אבדו כ־10 מיליארד דולר בפלטפורמות defi. זו סביבה שעל הקונים בה להיות זהירים.

מושגים בעולם הקריפטו

מטבעות קריפטו: מטבעות דיגיטליים המשמשים להעברת כסף בין מחשבים של משתמשים עם עמלות מינימליות.

בלוקצ'יין: פנקס הרשימות הפשוט והנגיש לציבור העומד בבסיס המטבע. כשבעלי ביטקוין מעביר מטבע לאדם אחר, הוא או היא מציגים את ההעברה בבלוקצ'יין, וחותמים עליה ברצף ייחודי של מספרים ואותיות. אפילו חברות פיננסיות שמטילות ספק ביטקוין ובמטבעות קריפטו אחרים אימצו את טכנולוגיית הבלוקצ'יין בפני עצמה.

כורים: "כורי" ביטקוין מאמתים עסקאות על ידי הזנת מספרים לנוסחאות המורצות על ידי מחשבים חזקים.

סאטושי: אחת מהיחידות שהן אחד חלקי מאה מיליון המרכיבים כל ביטקוין. כמו כן, השם הפרטי של האדם שלכאורה המציא את הביטקוין, סאטושי נקמוטו המסתורי.

Defi: קיצור של פיננסים מבוזרים, או שירותי בנקאות המאפשרים למשקיעים להלוות או ללוות כסף כנגד אחזקות הביטקוין שלהם.

רוצים ללמוד עוד? פנו אלינו, בנוסף עשרות ספרים נכתבו על הדרך בה התחילו מטבעות הקריפטו. חלקם מאוד טכניים, חלקם נכתבו במיוחד לחובבים. קראו כמה שאתם יכולים להרשות לעצמכם מבחינת זמן וכסף. בין הטובים ביותר: "זהב דיגיטלי" של נתניאל פופר; "מלכי הקריפטו" של ג'ון ג'ף רוברטס; "המכונה האינסופית" של קאמילה רוסו

קרדיט לעיתון גלובס ולוול סטריט ג'ורנל ולפול ויגנה

אילו מניות רשמו השנה עליה של מאות אחוזים ואולי אפילו לא שמעתם עליהם?

שנת תשפ"א הייתה שנת שיא לבורסה התל אביבית, בין היתר הודות לגל חסר תקדים של הנפקות ראשוניות וצמיחה בשיעורים דו-ספרתיים במדדים המובילים. לא רק החברות החדשות בלטו בנוף המקומי וגם חברות ותיקות זכו לתשואות חדות ב-12 החודשים האחרונים - כאשר קרוב ל-100 חברות יותר מהכפילו את שוויין, ו-10 מהן רשמו זינוק של מעל 400%.

בין המדדים הבולטים בשנה האחרונה אפשר לציין את מדד הנדל"ן (שזינק ביותר מ-70%), מדד הבנקים (שקפץ ביותר מ-60%) ומדד הנפט והגז שטיפס כמעט ב-50% בהשפעת העלייה החדה במחירי הנפט. יחד עם זאת, החברות במדדים הללו לא עלו מספיק כדי להיכנס לרשימת 10 העולות של השנה.

בראש הרשימה נמצאת בריל
( 3,719 +0.79% )
, שזינקה ב-12 החודשים האחרונים קרוב ל-700%. המשקיעים לא סתם מתעניינים ביצרנית ומשווקת הנעליים ומוצרי האופנה, שכן זו הציגה ברבעון השני של השנה קפיצה של יותר מ-50% בהכנסות וזינוק של כמעט פי שמונה ברווח הנקי, שהוסברו בין היתר ב"רכישות נרחבות יותר של הקהל הישראלי מעסקים מקומיים".

מיד אחריה נמצאת חברת המכשור הרפואי אייסקיור מדיקל 
, שגם החלה להיסחר בשבוע שעבר בנאסד"ק, וזינקה 636% בשנה האחרונה. החברה, שפיתחה שיטה להקפאת גידולים, סיימה את שנת 2020 עם הפסד של 15 מיליון שקל (למרות זינוק של 130% בהכנסות). יחד עם זאת, המניה זכתה לעניין המשקיעים לאחר שה-FDA, מנהל המזון והתרופות האמריקאי, הכיר בטכנולוגיה שלה כ"מוצר פורץ דרך" ולאחר שהחברה פרסמה תוצאות ביניים בניסוי הקליני שלה במטופלות סרטן השד.

תפרון  

שעוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי הלבשה תחתונה, בגדי ים וביגוד ספורט, לנשים ולגברים (ובין לקוחותיה אפשר למנות את נייקי, ריבוק, ויקטוריה'ס סיקרט וגאפ) נמצאת במקום השלישי עם זינוק של 624%. במחצית הראשונה של השנה החברה רשמה הכנסות בגובה 126 מיליון שקל (זינוק של כמעט 70% בהשוואה לאשתקד), אך הזינוק המרשים יותר הגיע בשורת הרווח הנקי שעמד על 7.8 מיליון שקל לעומת 1.1 מיליון במחצית הראשונה של השנה שעברה - קפיצה של יותר מ-600%.

לא לכולן הייתה שנה נפלאה
בצד השני והפחות מחמיא של הטבלה, אפשר לצפות בחברות ישראליות רבות שמחקו עשרות אחוזים משוויין במהלך 12 החודשים הראשונים - רבות מהן מעולם הביומד.


את המקום הראשון והמאכזב קטפה שותפות חיפושי הנפט והגז רציו פטרוליום  

שאיבדה מעל 80% מערכה מאז ספטמבר שעבר. לחברה היו מספר דיווחים מאכזבים בתקופה הזו שהביאו לירידות חדות במניה, ובהם ההחלטה שמאגר טנג'ר-1 בגיאנה לא יפותח כמאגר עצמאי והדיווח על נטישת הקידוח בים העמוק של סורינאם (בלוק 47) לאחר שזה התגלה כיבש.

ההפסד השני בגובהו בבורסה שייך לרובוגרופ  
שמפתחת טכנולוגיות להדרכה ולימוד מרחוק, ואיבדה 73% משוויה בשנה הזו. לפני מספר ימים הציגה החברה הדואלית דוחות מאכזבים לחציון הראשון, שבמהלכו ההכנסות שלה צנחו ב-37% והחברה רשמה הפסד של 1.9 מיליון דולר, לעומת רווח של 1.2 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. לאחר הדוחות מניית החברה קרסה ואיבדה 25%.

ובכן כפי שאתם רואים לא יכלתם לדעת את זה בתחילת שנת תשפ"א ואולי גם לא שמעתם על כל אלו בתחילת שנת תשפ"א:) ולכן חשוב מאד לפזר השקעות בין מגוון מניות ומגוון ענפים על מנת להניב את המקסימום במינימום סיכון!

 

לחברה שיש לה הון אפילו קטן והיא מעוניינת שהוא יהיה נזיל עבורה להשקעות בחברה או לכל דבר אחר, אין כיום פתרונות השקעה שגרתיים ורוב החברות משאירות את ההון בעו"ש שצועד אחורה:) ונשחק!

האפשרות הרגילה היא לנהל תיק השקעות אבל החסרונות מרובים מכיוון שעלויות הניהול גבוהות מאד וזמינות הכסף היא אינה מיידית, והיתרה נתונה לתנודות קיצוניות לטווח קצר, שאר ההשקעות אינן פתוחות ואפשריות לחברה בע"מ.

פתרון מעולה עבור השקעה להון חברה הוא ע"י מטבעות וירטואליים, הכסף זמין מיידית, פוטנציאל הרווח הינו גדול.

דרכנו ניתן להתאים את ההשקעה עפ"י הצורך של החברה, אנו ממירים את המטבע, מבצעים את כל הרכישה דרך בנק ישראלי מפוקח, כולל פתיחת ארנק חם/קר, ללא גישה שלנו לארנק ובמכירה אנו מנכים מס רווח הון במקור.

מינימום השקעה 20,000 $

עמלת פעולה 3.5% - 4% תלוי במטבע, ביטקוין או אטריום.

ביצוע קניה/ מכירה מיידי, נזילות מיידית.

מרגישים שאינכo מבינים בתחום כדי לפעול? תספרו לנו ונדאג להדרכה עם אנשי מקצוע מהשורה הרונה,

לפרטים נוספים פנו אלינו

 

העולם השתנה. גמלאים שפורשים היום מבלים שנים ארוכות בפנסיה, בין היתר לאור התארכות תוחלת החיים. בשנים אלה ההכנסה המרכזית היא קצבת הפנסיה, ולכן רצוי למקסם ככל שניתן את ההטבות הניתנות לבני הגיל השלישי במגוון תחומים

 

גמלאים מבלים היום הרבה יותר שנים בפנסיה ביחס לעבר, והמשרד לשוויון חברתי נערך לכך כבר מהיום


אזרחים ותיקים יכולים ליהנות ממגוון הטבות בתשלומי מים או חשמל, וגם בתחומי החיסכון הפנסיוני או ההשקעות


נשים מגיל 62 וגברים מגיל 67 שמתחילים לקבל קצבת פנסיה, יכולים ליהנות מפטור מס בעבור חלק מהקצבה

תוחלת החיים שלנו הולכת ומתארכת ככל שעובר הזמן. המשמעות היא שגמלאים שוהים היום יותר שנים בפנסיה מבעבר, כך שתקופה זו יכולה להגיע אפילו לעשרים שנים או יותר. המשרד לשוויון חברתי נערך כבר היום לכך שאוכלוסיית האזרחים הוותיקים בישראל תכפיל עצמה בעוד כעשרים שנים. כדי לשהות יותר שנים בפנסיה יש צורך בגב כלכלי איתן ובניהול חכם יותר של המשאבים שנצברו במהלך שנות העבודה. בתור גמלאים ישנה שורה ארוכה של הטבות שניתנות מטעם המדינה, וחשוב להכיר אותן ולמקסם אותם כלל שניתן. ידע הוא כוח, ואם נדע יותר על ההטבות שמגיעות לנו נוכל להוציא את המיטב משנות הפרישה המתארכות ואולי אף לממש בהן את כל מה שחלמנו ולא יכולנו להגשים במהלך שנות העבודה האינטנסיביות.

 

אזרחים ותיקים יכולים ליהנות ממגוון זכויות והטבות באמצעות הנפקת תעודת אזרח ותיק המעניקה הטבות רבות ומגוונות. כמו למשל בתשלומים שוטפים של מים או חשמל, דיור, תחבורה ציבורית, ארנונה, תרבות הפנאי וגם בתחומים כמו החיסכון הפנסיוני או השקעה בשוק ההון. כך למשל, אזרחים ותיקים המקבלים קצבת זקנה זכאים גם להנחה של עד 25% בתשלום הארנונה, ומקבלי גמלת סיעוד מהמוסד לביטוח לאומי יכולים לקבל הנחה של עד 70% בתשלום הארנונה. הטבות אלה יכולות להסתכם בסכומים של מאות שקלים בחודש וניתן למצוא את הפירוט המלא באתר של המשרד לשוויון חברתי.

 

פטור ממס על קצבת הפנסיה

הטבה משמעותית נוספת ניתנת לגמלאים גם בתחום החיסכון הפנסיוני. לאחר הפרישה, הפנסיה היא למעשה תחליף למשכורת החודשית ששכירים התרגלו לקבל לאורך שנות העבודה. נשים מגיל 62 וגברים מגיל 67 שמתחילים לקבל קצבה פנסיונית, יכולים ליהנות מפטור מתשלום מס בעבור חלק מהקצבה. מימוש ההטבה, שלא ניתנת בצורה אוטומטית אלא מחושבת בצורה פרטנית לכל חוסך/ת, מתבצע באמצעות פנייה יזומה לרשות המיסים על מנת לקבל את הפטור. בנוסף, חשוב שגמלאים יוודאו מול קרן הפנסיה שלהם שהם מקבלים הטבות נוספות כמו נקודות זיכוי, ומבצעים תאום מס במקרה שבו קיימים מספר מקורות הכנסה מעבודה גם לאחר מועד תחילת קבלת הקצבה הפנסיונית.

 

גם בתחום ההשקעות גמלאים יכולים ליהנות מהטבות מס משמעותיות וייחודיות, כאשר היום קיימים מגוון מכשירי השקעה שניתן להתאים לכל צורך. בין מכשירים אלה ניתן למנות למשל קופת גמל במסגרת תיקון 190, או קופת גמל להשקעה שניתן לייעד כחיסכון עבור הילדים או הנכדים. גמלאים שנולדו לפני שנת 1948, למשל, זכאים לפטור ממס רווח הון על פיקדון בנקאי ו/או על רווחים מפוליסת חיסכון (עד לתקרה הקבועה בחוק). על פיקדון שקלי בבנק משולם בדרך כלל מס רווח הון של 15% על הרווח הנומינלי ובפוליסה שיעור המס עומד על 25% מהרווח הריאלי. מדובר בהטבה שיכולה להגיע לסכום משמעותי והיא ניתנת באופן אוטומטי בעת שחרור הפיקדון בבנק או באמצעות פנייה לרשות המיסים כאשר מדובר על פוליסת חיסכון.

 

מכשירי ההשקעה מאפשרים בנוסף לתכנן נכון את נושא ההעברה הבין דורית. כמעט בכל מכשיר השקעה ישנה אפשרות לקבוע מוטבים, כלומר להחליט למי ישולמו הכספים לאחר הפטירה. אם לא ימונו מוטבים, הכספים ישולמו ליורשים החוקיים, מה שמצריך הוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה – הליך מורכב שעשוי לקחת זמן. כדי שזה יקרה, יש לדאוג מראש למינוי המוטבים ועדכון שלהם במידת הצורך. בכל מקרה, בטרם קבלת ההחלטה חשוב להתייעץ עם בעל/ת רישיון פנסיוני שיסייעו באפיון הצרכים והמטרות ויכלו להתאים את מכשירי ההשקעה לצורך הייחודי של כל חוסך/ת.

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.