השקעה, תיק, השקעות, בית השקעות, אלטשולר שחם

השקעה בתיק השקעות

יתרונות רבים לחיסכון באמצעות תיק השקעות,

היתרון הראשון המשמעותי ביותר הוא נזילות,  תוך 1-3 ימי עסקים אתם הופכים את התיק למזומן,

יתרון נוסף הוא שמנהל ההשקעות של בית ההשקעות מנהל את ההשקעה ובדרך כלל הוא בעל מוניטין ועם קבלות בשוק ההון וברווח שהניב למשקיעים. כמו כן לבית השקעות יש אנליסטים ומחלקת מחקר הבוחנים את ההשקעות העתידיות והקיימות בכל טווח של זמן, משהו שלאזרח הפשוט אין גישה למידע זה ואינו יכול להעריך את הסיכונים ואת הרווח הצפוי שהוא מנהל את ההשקעה לבד. כמו כן ניתן לנהל את תיק ההשקעות ע"ש חברה בע"מ, שותפים או מס' אנשים השותפים להשקעה כבני זוג.

בניהול חיסכון בתיק השקעות אתם משלמים כיום דמי ניהול מהחיסכון המנוהל שנעים בין 0.4% - 1%, תלוי באיזו חברה מנהלים ותלוי ביתרת הכסף המנוהל. כמו כן יש עלויות ניהול נוספות כעמלות לבנק שבו התיק מתנהל.

בבית השקעות ניהול ההשקעה היא בהתאם למדיניות ההשקעה של החברה והמסלול הנבחר, התשואה של המסלול אינה מפורסמת עפ"י הוראות של משרד האוצר ולא ניתן לבדוק את הרווח שמסלול ההשקעות הניב לכל תקופת זמן! 

בניהול תיק השקעות בבנק אתם משלמים עמלות קניה ומכירה של כל ני"ע, עמלות דמי משמרת ותשלום מס על הרווח במכירת נייר במיידי – עלויות בין 1.5%-2.5% שנתי.

אנו פורשים ללקוחותינו את כל האפשרויות העומדות בפניהם בהתחשב בניצול הטבות מס, טווח ההשקעה, נזילות צורך כלכלי ובהיבט כלפי כל התכניות החלופות הקיימות, כולל הצעות לשילוב ההשקעה ופיזור סיכונים באפיקים ללא השפעה לשוק ההון ובסופו של דבר הלקוח מחליט מה מתאים לו יותר, ומבצעים, בדרך זו ניתן למקסם את ההשקעה ולבחון לאורך כל הדרך אפיקים אלטרנטיביים אטרקטיביים,

מוזמנים לפנות אלי לפרטים נוספים כאן בתיבת ההודעות למטה

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.