קופת גמל, להשקעה, חיסכון, השקעה

קופת גמל להשקעה

אפיק חיסכון אטרקטיבי ונזיל להשקעה הוא השקעה בקופת גמל להשקעה

זהו אפיק השקעה וחיסכון לכל סכום הפקדה חודשי, חד פעמי או הפקדות לעתים, הכסף בקופה נזיל למשיכה בכל עת, וניתן לקבוע או לשנות מסלולי השקעה בהתאם לאופי החוסך או אופי ההשקעה.

היתרונות בהשקעה זו הנם שאתה לא צריך להבין בשוק ההון או במניות אלא לבחור מנהל השקעות וחברה המנהלת את הקופה, ולתת לחיסכון לרוץ.

בכל עת אפשרי למשוך חלק או את כל ההשקעה והרווח חייב במס רווחי הון כבכל אפיק השקעה אחר.

אנו מציגים בפנייך את כל הקופות הקיימות כולל רווח לכל טווח השקעה והשוואת דמי ניהול, לאחר החלטתך אנו מטפלים בפתיחת הקופה בהתאמה אישית לצרכים שלך, ובכל משבר בשוק ההון ממליצים מה כדאי לבצע, קופה זו מוגבלת בהפקדה של 70,000 ₪ בשנה אך יש תכניות אחרות זהות שניתן להפקיד כל סכום ללא מגבלה,

רוצים לדעת עוד על אפשרויות ההשקעה באפיק זה, פנו אלינו לכל הפרטים

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.