קופת גמל, להשקעה, חיסכון, השקעה

קופת גמל להשקעה

אפיק חיסכון אטרקטיבי ונזיל להשקעה הוא השקעה בקופת גמל להשקעה

זהו אפיק השקעה וחיסכון לכל סכום הפקדה חודשי, חד פעמי או הפקדות לעתים, הכסף בקופה נזיל למשיכה בכל עת, וניתן לקבוע או לשנות מסלולי השקעה בהתאם לאופי החוסך או אופי ההשקעה.

היתרונות בהשקעה זו הנם שאתה לא צריך להבין בשוק ההון או במניות אלא לבחור מנהל השקעות וחברה המנהלת את הקופה, ולתת לחיסכון לרוץ.

בכל עת אפשרי למשוך חלק או את כל ההשקעה והרווח חייב במס רווחי הון כבכל אפיק השקעה אחר.

אנו מציגים בפנייך את כל הקופות הקיימות כולל רווח לכל טווח השקעה והשוואת דמי ניהול, לאחר החלטתך אנו מטפלים בפתיחת הקופה בהתאמה אישית לצרכים שלך, ובכל משבר בשוק ההון ממליצים מה כדאי לבצע, קופה זו מוגבלת בהפקדה של 70,000 ₪ בשנה אך יש תכניות אחרות זהות שניתן להפקיד כל סכום ללא מגבלה,

רוצים לדעת עוד על אפשרויות ההשקעה באפיק זה, פנו אלינו לכל הפרטים

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.