חיסכון בחברת ביטוח

חיסכון ביטוח

חיסכון בחברת ביטוח

 

יתרונות רבים לחיסכון באמצעות חברת ביטוח, היתרון הראשון המשמעותי ביותר הוא שעלות ניהול החיסכון היא נמוכה משמעותית מניהול בבנק או בכל אפיק אחר, יתרון נוסף הוא שחברות ביטוח מנהלות כספי פנסיה וחסכונות פנסיוניים זמן רב ובמהלך השנים החוק חייב אותם להשקיע כ – 30% מניהול ההשקעות בנדל"ן מניב דבר שנתן מומחיות רבה לשלב השקעות בשוק ההון עם נדל"ן מניב.

בניהול חיסכון בחברת ביטוח אתם משלמים כיום רק דמי ניהול מהחיסכון המנוהל. דמי ניהול בין 0.4% - 1%, תלוי באיזו חברה מנהלים ותלוי ביתרת הכסף המנוהל.

בחברת ביטוח ניהול ההשקעה הוא בהתאם למדיניות ההשקעה של החברה והמסלול הנבחר, התשואה של המסלחול מפורסמת עפ"י הוראות של משרד האוצר וניתן לבדוק את הרווח שמסלול ההשקעות הניב לכל תקופת זמן!

בניהול חיסכון והשקעה בבנק אתם משלמים עמלות קניה ומכירה של כל ני"ע, עמלות דמי משמרת ותשלום מס על הרווח במכירת נייר במיידי – עלויות בין 1.5%-2.5%.

בבנק הכסף מושקע כולו בשוק' ההון ללא פיזור השקעה באפיקים נוספים כגון נדל"ן וכו'. דרך הבנק האחריות לניהול ההשקעה היא עליכם בשילוב ייעוץ מהבנק. אין פרסום של תשואה שההשקעה מסוג שלכם הניבה ולכן קשה לבדוק את הרווח הצפוי מההשקעה.

בכל אופן אנו פורשים ללקוחותינו את כל האפשרויות העומדות בפניהם כולל הצעות לשילוב ההשקעה ופיזור סיכונים באפיקים ללא השפעה לשוק ההון ובסופו של דבר הלקוח מחליט מה מתאים לו יותר, בדרך זו ניתן למקסם את ההשקעה ולבחון לאורך כל הדרך אפיקים אלטרנטיביים אטרקטיבים,

מוזמנים לפנות אלי לפרטים נוספים

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.