חיסכון בחברת ביטוח

חיסכון ביטוח

חיסכון בחברת ביטוח

 

יתרונות רבים לחיסכון באמצעות חברת ביטוח, היתרון הראשון המשמעותי ביותר הוא שעלות ניהול החיסכון היא נמוכה משמעותית מניהול בבנק או בכל אפיק אחר, יתרון נוסף הוא שחברות ביטוח מנהלות כספי פנסיה וחסכונות פנסיוניים זמן רב ובמהלך השנים החוק חייב אותם להשקיע כ – 30% מניהול ההשקעות בנדל"ן מניב דבר שנתן מומחיות רבה לשלב השקעות בשוק ההון עם נדל"ן מניב.

בניהול חיסכון בחברת ביטוח אתם משלמים כיום רק דמי ניהול מהחיסכון המנוהל. דמי ניהול בין 0.4% - 1%, תלוי באיזו חברה מנהלים ותלוי ביתרת הכסף המנוהל.

בחברת ביטוח ניהול ההשקעה הוא בהתאם למדיניות ההשקעה של החברה והמסלול הנבחר, התשואה של המסלחול מפורסמת עפ"י הוראות של משרד האוצר וניתן לבדוק את הרווח שמסלול ההשקעות הניב לכל תקופת זמן!

בניהול חיסכון והשקעה בבנק אתם משלמים עמלות קניה ומכירה של כל ני"ע, עמלות דמי משמרת ותשלום מס על הרווח במכירת נייר במיידי – עלויות בין 1.5%-2.5%.

בבנק הכסף מושקע כולו בשוק' ההון ללא פיזור השקעה באפיקים נוספים כגון נדל"ן וכו'. דרך הבנק האחריות לניהול ההשקעה היא עליכם בשילוב ייעוץ מהבנק. אין פרסום של תשואה שההשקעה מסוג שלכם הניבה ולכן קשה לבדוק את הרווח הצפוי מההשקעה.

בכל אופן אנו פורשים ללקוחותינו את כל האפשרויות העומדות בפניהם כולל הצעות לשילוב ההשקעה ופיזור סיכונים באפיקים ללא השפעה לשוק ההון ובסופו של דבר הלקוח מחליט מה מתאים לו יותר, בדרך זו ניתן למקסם את ההשקעה ולבחון לאורך כל הדרך אפיקים אלטרנטיביים אטרקטיבים,

מוזמנים לפנות אלי לפרטים נוספים

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.