הוזלת ביטוח, ביטוח זול, פרמיה זולה, ביטוח חיים

הוזלת מחירי ביטוח

הוזלת מחירי ביטוח, קרן פנסיה, ביטוח מנהלים והשקעות.

בדרך כלל אנו מרגישים שאנו משלמים יותר מדי לביטוחים ותכניות פנסיוניות וברוב המקרים זה נכון!

במידה ולא ביצעתם בדיקה כזו בשנים האחרונות ב- 96% מהמקרים ניתן להוזיל את העלויות של הביטוחים והתכניות הפנסיוניות בכ – 30% ועד כמה מאות שקלים בחודש למשפחה ממוצעת.

אנו מבצעים עבורכם איתור של כל הביטוחים מכל החברות, איתור של כל התכניות הפנסיוניות כולל קרן פנסיה, ביטחי מנהלים, קופות גמל והשתלמות והשקעות וחסכונות אחרים, מכל החברות במדינת ישראל.

אנו בודקים האם יש עודף/חוסר ביטוח בהשוואה לצרכים האישיים שלכם ובודקים את מחירי הביטוח בכל החברות.

בסיום התהליך תקבלו מאיתנו דו"ח המפרט את כל הביטוחים והתכניות שלכם מכל החברות כולל המלצות ומחירים אפשריים באותם ביטוחים.

ניתן לבצע את ההמלצות דרכנו או לבד, הבדיקה כוללת התאמה אישית של התכניות והביטוחים עבורכם ומתבצעת ע"י אנשי מקצוע מובילים בעלי רישיון מתאים לבצע בדיקה כזו.

לבדיקה אונליין לחץ כאן  

פנו אלינו לפרטים נוספים – מקסימום תרוויחו

 

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.