השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרן פנסיה, בדיקת קרן פנסיה

השוואת קרן פנסיה

השוואת קרנות פנסיה

בישראל קיימים מגוון גופים פיננסיים המציעים קרנות פנסיה וחסכונות ארוכי טווח, כאשר התחרות ביניהם היא רבה.  מדדי ההשוואות בין מוצרי הביטוח שמציעות אותן חברות הם רבים, וחשוב להכיר אותם על מנת לבצע החלטה מושכלת באשר להשקעה בגוף מסוים וחיסכון לפנסיה שיהיה משתלם עבור המבוטח. ניהול פיננסי אישי מרפאל כהן יעזור לכם לקבל את מלוא המידע באשר לקרנות הפנסיה השונות הרלוונטיות עבורכם, ולבחור בזו שתניב את הסכום המקסימלי תוך שאתם תיהנו מניהול של הקרן באופן ברור ושקוף הכולל השוואה של תשואות, דמי ניהול, מנגנון אקטוארי ודמוגרפי בכל קרן.

האם אתם יודעים כמה אתם משלמים על קרן הפנסיה שלכם?

מפתיע לגלות עד כמה אנשים רבים כל כך, צעירים ומבוגרים כאחד, אינם מכירים לעומק את המקומות שאליהם "הולך" הכסף שלהם עצמם. דמי ניהול של קרן הפנסיה הם רק אספקט אחד בתוך מגוון נתונים שיש לקחת בחשבון, כאשר אתם עומדים לבחור את הגוף הפיננסי שבו תשקיעו.

השוואה בין קרנות פנסיה ניתן לעשות בכמה היבטים אחרים וחשובים, כמו בחינת התשואה של הקרן בשנה האחרונה ובשנים שלפניה, גובה דמי הניהול מההפקדות וכן גובה דמי הניהול מהנכסים, השוואה של רמות הסיכון, מסלולי ההשקעה ומנגנון אקטוארי ודמוגרפי. עבור מרבית האנשים ובמיוחד כשמדובר בצעירים ומבוגרים כאחד – שמתקשים לחשוב ולתכנן לטווח הארוך ולדמיין את התקופה בחייהם שבה באמת יצטרכו את הכספים הללו, המדדים הללו הם זרים לגמרי והם לא מייחסים להם חשיבות.

חשוב לבצע השוואת קרנות פנסיה ולקבל הכוונה וניהול ממומחה בתחום

למעשה ההשוואה בין קרנות הפנסיה היא זו שתאפשר קבלת החלטה נבונה ומותאמת לקוח, שתייצר עבורו את המקסימום של ההכנסה בעת זקנה, ולכן חשיבותה הגבוהה. בין אם אתם רק מתחילים את חייכם התעסוקתיים ובין אם כבר צברתם וותק בקרן פנסיה מסוימת, חשוב שתפסיקו לחשוש – בדיקה וניהול פיננסי מרפאל כהן יסייע לכם לקבל החלטה מושכלת באשר לתנאי הפנסיה הקיימים שלכם, וביצוע שינויים מיטיבים בהם בעת הצורך. פנו אלינו לבדיקה כעת

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

גיבורי ישראל 10, פולג, נתניה.

טלפון: 072-2384238

פקס: 074-7930075

נייד: 052-3347300

דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר שיווק פנסיוני ובעלי האתר מחזיקים ברשיון סוכן ביטוח פנסיוני. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד. גילוי נאות - רפאל כהן ניהול פיננסי אישי אינו יועץ פנסיוני ואינו מספק שירותי ייעוץ פנסיוני מתוך כלל הגופים הקיימים במשק. רפאל כהן ניהול פיננסי אישי הינו סוכן ביטוח פנסיוני, אשר משווק מוצרים פנסיוניים, פיננסיים ומוצרי ביטוח אשר בגינם הוא זכאי לעמלות זהות מכל החברות ואו שגובה שכר טרחה עפ"י המפורסם במחירון כאן באתר ועל פי ההסכמים הקיימים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות כפי שמופיע בגילוי נאות. 

© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.