השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרן פנסיה, בדיקת קרן פנסיה

השוואת קרן פנסיה

השוואת קרנות פנסיה

בישראל קיימים מגוון גופים פיננסיים המציעים קרנות פנסיה וחסכונות ארוכי טווח, כאשר התחרות ביניהם היא רבה.  מדדי ההשוואות בין מוצרי הביטוח שמציעות אותן חברות הם רבים, וחשוב להכיר אותם על מנת לבצע החלטה מושכלת באשר להשקעה בגוף מסוים וחיסכון לפנסיה שיהיה משתלם עבור המבוטח. ניהול פיננסי אישי מרפאל כהן יעזור לכם לקבל את מלוא המידע באשר לקרנות הפנסיה השונות הרלוונטיות עבורכם, ולבחור בזו שתניב את הסכום המקסימלי תוך שאתם תיהנו מניהול של הקרן באופן ברור ושקוף הכולל השוואה של תשואות, דמי ניהול, מנגנון אקטוארי ודמוגרפי בכל קרן.

האם אתם יודעים כמה אתם משלמים על קרן הפנסיה שלכם?

מפתיע לגלות עד כמה אנשים רבים כל כך, צעירים ומבוגרים כאחד, אינם מכירים לעומק את המקומות שאליהם "הולך" הכסף שלהם עצמם. דמי ניהול של קרן הפנסיה הם רק אספקט אחד בתוך מגוון נתונים שיש לקחת בחשבון, כאשר אתם עומדים לבחור את הגוף הפיננסי שבו תשקיעו.

השוואה בין קרנות פנסיה ניתן לעשות בכמה היבטים אחרים וחשובים, כמו בחינת התשואה של הקרן בשנה האחרונה ובשנים שלפניה, גובה דמי הניהול מההפקדות וכן גובה דמי הניהול מהנכסים, השוואה של רמות הסיכון, מסלולי ההשקעה ומנגנון אקטוארי ודמוגרפי. עבור מרבית האנשים ובמיוחד כשמדובר בצעירים ומבוגרים כאחד – שמתקשים לחשוב ולתכנן לטווח הארוך ולדמיין את התקופה בחייהם שבה באמת יצטרכו את הכספים הללו, המדדים הללו הם זרים לגמרי והם לא מייחסים להם חשיבות.

חשוב לבצע השוואת קרנות פנסיה ולקבל הכוונה וניהול ממומחה בתחום

למעשה ההשוואה בין קרנות הפנסיה היא זו שתאפשר קבלת החלטה נבונה ומותאמת לקוח, שתייצר עבורו את המקסימום של ההכנסה בעת זקנה, ולכן חשיבותה הגבוהה. בין אם אתם רק מתחילים את חייכם התעסוקתיים ובין אם כבר צברתם וותק בקרן פנסיה מסוימת, חשוב שתפסיקו לחשוש – בדיקה וניהול פיננסי מרפאל כהן יסייע לכם לקבל החלטה מושכלת באשר לתנאי הפנסיה הקיימים שלכם, וביצוע שינויים מיטיבים בהם בעת הצורך. פנו אלינו לבדיקה כעת

צור קשר

יצירת קשר- רפאל כהן

המלאכה 4, פולג, נתניה.

ליד איקאה

וואצאפ למשרד - לחץ כאן

טלפון: 072-2384238

 דואר אלק':

refael@insurance-service.co.il

 

הצהרה

אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני או פיננסי אישי המותאם לצרכי הלקוח. אתר זה הינו אתר למידע כללי ובעלי האתר מחזיקים ברישיונות מתאימים מתכנן פיננסי ופרישה סוכן ביטוח פנסיוני ומפוקחים ע"י משרד האוצר והרשות לשוק ההון. אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. המידע המובא כאן הינו לצורך ידע כללי בלבד וכל העושה בו שימוש ללא הכוונה מקצועית אחראי על מעשיו וכל האחריות על מעשיו ופעולותיו היא שלו. 

אנו תומכים בהחזרת החטופים הביתה לחץ כאן 

אנו מתנדבים כאן זיו נעורים

אנו מתנדבים כאן 8200 לעסקים קטנים

 

 
© 2017 Refael Cohen. All Rights Reserved.